Meklēt
Izvēlne

ATVĒRTS UZSAUKUMS PRAKSES VIETAI KURATORIĀLAJĀ AĢENTŪRĀ

Lai atbalstītu Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) absolventu iekļaušanos aktīvā mākslas dzīvē un dotu iespēju iegūt starptautisku pieredzi absolvētajā specialitātē, LMA ir dibinājusi balvu fondu ACADEMIA.

Programmas ietvaros pēdējo piecu gadu (2019–2024) absolventiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties konkursā uz vienu apmaksātu prakses vietu kuratoriālajā aģentūrā un pasākumu vietā PUBLICS Helsinkos, kuras vadītājs ir LMA vieslektors – mākslinieks, rakstnieks un kurators Pols O’Nīls.

Konkursam aicināti pieteikties arī šī gada topošie maģistra programmas absolventi!

Prakses ilgums paredzēts no 2024. gada septembra līdz 2025. gada februārim, kopumā pavadot institūcijā pusgadu. 

Šī prakse piedāvā iespēju paplašināt iegūto izglītību ar starptautisku pieredzi un asistēšanu pasākumu rīkošanā, bibliotēkas pārraudzīšanā, darbā ar institūcijai piesaistītajiem māksliniekiem. Darba valoda – angļu.

Tāpat, prakses ietvaros iespējams turpināt līdzšinējos radošos un pētnieciskos projektus un padziļināt pētniecības intereses starptautiskā kontekstā.

Stipendijas fonds uzvarētājam – 11 000 EUR, lai nodrošinātu dzīvošanas un apmešanās vietas izdevumus Helsinkos.

Pieteikšanās kārtība

Līdz šī gada 1. martam nosūtot pieteikumu elektroniski, iekļaujot pretendenta CV un motivācijas vēstuli līdz 2000 rakstu zīmēm angļu valodā uz e-pasta adresi . Jautājumu gadījumā, sazināties uz šo pašu e–pastu.

Pēc atlases veiksmīgākie kandidāti tiks uzaicināti uz pārrunām ar PUBLICS pārstāvjiem.