Meklēt
Izvēlne

DAAD stipendijas STUDIJĀM VĀCIJĀ 2016./2017. akadēmiskajā gadā

Visu nozaru studentiem un absolventiem tiek piedāvāta iespēja pieteikties Vācijas Akadēmiskās Apmaiņas dienesta (DAAD) studiju stipendijām Vācijā 2016./2017. mācību gadam.

Jebkuras nozares bakalaura un maģistra studenti var pieteikties stipendijai dalībai augstskolu vasaras kursos Vācijā. Jebkuras nozares bakalaura vai maģistra absolventiem (vai pēdēja kursa studentiem) ar labām vācu vai angļu valodas zināšanām ir iespējas pretendēt uz maģistra studiju stipendijām. Mākslas, mūzikas un arhitektūras studentiem, kas pabeiguši izglītību (vai pabeigs to līdz 2016. gadam), tiek piedāvātas stipendijas talākām studijām Vācijā.

Papildus studiju stipendijām, DAAD piedāvā arī stipendijas doktorantiem, jaunajiem zinātniekiem, augstskolu pasniedzējiem un zinātniekiem, kurus interesē pētniecības darbs Vācijā vai studiju braucieni uz Vāciju.

Sīkāka informācija par atsevišķām programmām, pieteikšanās kārtību un citām finansiālā atbalsta iespējām atrodama DAAD informācijas centrā Rīgā (www.daad.lv) vai DAAD stipendiju datu bāzē (www.funding-guide.de).