Meklēt
Izvēlne

Darjas Meļņikovas un Kaspara Groševa mākslas albumu prezentācija Kaņepes Kultūras centrā

2012. gada 10. maijā plkst. 20:00 Kaņepes Kultūras centrā notiks divu mākslas izdevumu atklāšana – Darjas Meļņikovas darbu albuma „Jaucot līnijas, kārtojot kaudzes” un Kaspara Groševa „I/O. Bez ienaidniekiem”.

Abi izdevumi veidoti kā turpinājums mākslinieku personālizstādēm, kas 2011. gadā norisinājās „kim?” Laikmetīgās mākslas centrā. Izstādi vairs nav iespējams apskatīt klātienē, taču saglabājušies attēli un pieraksti ar atšķirīgiem skatu punktiem un jaunām vērtībām. Mākslas izdevumos iekļauti mēģinājumi izstādes aplūkot no jauna, iekļaujot mākslas darbu dokumentācijas, Kaspara Groševa tekstus, kā arī fragmentus no Jāņa Taurena sarunas ar Vasīliju Voronovu.

Mākslas izdevumu atklāšanas pasākumā par muzikālu fonu rūpēsies DJ KORPS, MART1NS R0K1$, RAIDĪJUMS. Ieeja bez maksas.

Kaspars Groševs (1983) absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļu. Izstādēs Latvijā un ārvalstīs piedalās kopš 2005. gada. 2011. gadā „kim?” bija skatāma mākslinieka personālizstāde „I/O. Bez ienaidniekiem”. Regulāri raksta žurnālam „Studija”, dažkārt veido raidījumu „Vīzijas” Radio Naba, retāk uzstājas eksperimentālās mūzikas koncertos.

Darja Meļņikova (1984) absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļu. Izstādēs piedalās kopš 2005. gada. 2011. gadā mākslinieces personālizstāde „Jaucot līnijas, kārtojot kaudzes” bija apskatāma „kim?” Laikmetīgās mākslas centrā.

Atbalsta - Valsts Kultūrkapitāla fonds, Antalis AS.

Kaņepes Kultūras centrs
Skolas iela 15, Rīga