Meklēt
Izvēlne

Dekoratīvās mākslas un dizaina izstāde "Re-novācija"

No 2011. gada 16. novembra līdz 2012. gada 2. februārim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā apskatāma Latvijas dekoratīvās mākslas un dizaina izstāde „Re-novācija".

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs ir atjaunojis tradīciju veidot ikgadējas laikmetīgās mākslas skates, kurās visu dekoratīvās mākslas un dizaina nozaru mākslinieki tiek aicināti interpretēt kādu aktuālu tēmu. Ar lielu mākslinieku un arī apmeklētāju atsaucību notika izstādes „Intīmais mākslā" (2009) un „Mākslas optimizācija" (2010).

Arī 2011. gada izstāde „Re-novācija" iecerēta kā dekoratīvās mākslas un dizaina skate, kas atspoguļo jaunākās tendences un parādības šajā mākslas jomā Latvijā. Izstādes mērķis - iespējami plaši atklāt mākslinieka radošo procesu. „Re-novācija" ietver gan tematisku un stilistisku daudzveidību, gan izmantojamo materiālu un laikmetīgo tehnoloģiju dažādību, tajā skaitā atklājot nestandartas materiālu atjaunošanas un to atkārtotas lietošanas iespējas. Izstādē piedalās dekoratīvās mākslas un dizaina jomā strādājošie mākslinieki un Latvijas Mākslas akadēmijas studenti ar visjaunākajiem darbiem, kas tapuši 2011. gadā. To, kuram no māksliniekiem tas ir izdevies izteiksmīgāk un pārliecinošāk, kā allaž varēs vērtēt izstādes apmeklētāji un noteikt, viņuprāt, labāko darbu.

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
Skārņu iela 10/20, Rīga
www.lnmm.lv/lv/dmdm