Meklēt
Izvēlne

Erasmus 25. gadadienas konkurss

Vai esi kādreiz piedalījies Erasmus apmaiņas programmā? Vai tas izmainīja tavu dzīvi? Pastāsti mums par to, un varbūt par savu stāstu saņemsi planšetdatoru. Mūs interesē aizraujoši, aizkustinoši un līksmi stāsti (vēlams angļu valodā), kas pasniegti jebkurā formātā, vai tas būtu teksts, fotogrāfijas vai video. Ar šo konkursu mēs atzīmējam Erasmus programmas 25. gadadienu, kas tiek atzīmēta 2012. gadā. „Youth on the Move” komanda no iesniegtajiem darbiem atlasīs desmit spilgtākos, kas tiks publicēti Facebook vietnē, kur ikvienam ar balsošanas starpniecību būs iespēja piedalīties trīs uzvarētāju noteikšanā, kuru darbi tiks publicēti arī „Youth on the Move” mājaslapā.

Stāstu iesniegšanas termiņš – 2012. gada 30. aprīlis (23:59 pēc Centrāleiropas laika).
Balsošana Facebook lapā noritēs no 2012. gada 1. maija līdz 8. maijam (23:59 pēc Centrāleiropas laika).
Uzvarētāji tiks paziņoti 2012. gada 9. maijā.

Nav ko daudz kavēties, ļauj atmiņām vaļu un atsūti mums savu stāstu par vecajām labajām Erasmus dienām!

Konkursa galvenā norises vieta ir Facebook lapa (klikšķināt šeit).

Konkursa mērķis
Dalīties personīgajā pieredzē par Erasmus programmas laikā piedzīvoto, lai iedvesmotu arī citus izmantot Erasmus sniegtās studiju iespējas ārvalstīs.

Galvenā tēma
Kas padarīja Erasmus programmu īpašu tieši Tev?

Prasības
Pastāsti par savu Erasmus pieredzi vienā 27 Eiropas Savienības valstīm vai Norvēģijā, Islandē, Lihtenšteinā, Horvātijā, Turcijā vai Šveicē. Vēlams stāstu sagatavot angļu valodā.

Kas var piedalīties?
Ikviens, kurš kādreiz ir bijis Erasmus apmaiņas programmas dalībnieks.

Kā piedalīties?
Publicē savu stāstu – kā tekstu, fotogrāfiju galeriju, kolāžu, video vai visa kombināciju – notikumu lapā Facebook tīklā. „Youth on the Move” komanda izvēlēsies 10 spilgtākos video, par kuriem būs iespējams balsot Facebook lapā. Noteikti tiks trīs uzvarētāji.

Balvas:
- 1. vieta: planšetdators;
- 2. vieta: mp4 atskaņotājs;
- 3. vieta: digitālā kamera.

Iepazīties sīkāk ar konkursu un tā noteikumiem var šeit (klikšķināt šeit).