Meklēt
Izvēlne

Erasmus+ prakses stipendiju PAPILDKONKURSS 2017./2018. studiju gada ietvaros

LMA studentiem ir iespēja pieteikties programmas Erasmus+ stipendijai prakses mobilitātei 2017./2018. studiju gada ietvaros un īstenot īslaicīgu (2 mēnešu) praksi kādā no Erasmus+ programmas dalībvalstīm vēl šogad, periodā no 2018. gada 15. februāra līdz 30. septembrim.

Erasmus+ prakses programmu var izmantot bakalaura programmas 1., 2., 3. un 4. kursa studenti, maģistra programmas 1. un 2. kursa studenti, kā arī doktorantūras 1., 2. un 3. kursa studenti. Praksē drīkst pieteikties studenti, kuriem nav akadēmisko parādu un kuri ir sekmīgi. Prakses vietu students meklē individuāli un atbilstošu savai specialitātei, un, pirms pieteikšanās konkursā, saņem uzņemošās organizācijas piekrišanu prakses mobilitātei.

Lai pieteiktos Erasmus+ praksē, līdz noteiktajam termiņam – 2017. gada 31. janvārim – elektroniskā  veidā uz e-pasta adresi inta.rubule(abols)lma.lv"> jāiesūta sekojoši dokumenti:
• Aizpildīta Erasmus+ prakses konkursa pieteikuma anketa;
• CV (angļu valodā);
• Motivācijas vēstule (angļu valodā);
• Apstiprinājuma vēstule vai e-pasts no prakses vadītāja par pieņemšanu praksē;
• Apliecinājums par svešvalodas prasmi (valodas kursu sertifikāta kopija, valodas centralizētā eksāmena sertifikāta kopija, atzīmju grāmatiņas kopija ar atzīmi svešvalodā un tml.);
• Portfolio (līdz 5MB).

Sīkāka informācija pie LMA Ārlietu un izstāžu daļas koordinatores Intas Rubules: inta.rubule(abols)lma.lv">, +371 20016463 vai O., T., un C. laikā no 10.00 – 17.00.