Meklēt
Izvēlne

“ESI” STUDENTU INOVĀCIJU PROGRAMMA AICINA PIEDALĪTIES “THE RACOONS” HAKATONĀ

Jauniešu organizācija ”The Raccoons”  kopā ar ESI studentu inovāciju programmu aicina vidusskolas skolēnus un studentus nedēļas nogalē gūt iedvesmu par jaunākajām inovācijām tehnoloģijās, nonākt pie radošiem savu ideju risinājumiem un paplašināt digitālās prasmes, tai skaitā programmēšanu. Nedēļas nogalē no 25. līdz 27. novembrim, pievienojoties Ilgtspējas izaicinājumam, varēs sacensties par  500 EUR naudas balvu + 500 EUR Rimi dāvanu karti + 500  EUR ziedojuma iespēju izvēlētajai labdarības organizācijai.

Pasākums norisināsies no 25. līdz 27. novembrim, Latvijas Universitātes Zinātņu mājā. Hakatons ir pasākums, kurā gan iesācēji, gan pieredzējuši dalībnieki tiek aicināti sadalīties komandās, izdomāt ideju un 48 stundu laikā ar tehnoloģiju, mentoru un darbnīcu palīdzību to pārvērst prototipā. Lai atbalstītu jauniešus hakatona laikā, organizatori ir sagatavojuši tēmas par virzieniem, kuros iespējams izstrādāt savus projektus, darbnīcas, lai praktiski apgūtu konkrētu prasmi vai tehnoloģiju, kā arī mentorus no nozares, kuri palīdzēs ideju izstrādē vai izprast tehnoloģijas, kas nepieciešamas idejas īstenošanai. 

Tāpat hakatona laikā būs iespējams izprast, kas vēl izņemot tehnoloģijas nepieciešams, lai savu ideju realizētu un attīstītu nākotnē. Tāpēc hakatonā aicināti piedalīties studenti no dažādiem studiju virzieniem, lai labāk izprastu mijiedarbību starp ideju, tehnisko risinājumu, biznesa attīstību un dizainu, lai no idejas nokļūtu līdz risinājumam. Atraktīvāko un jaudīgāko ideju iesniedzējiem būs iespēja sacensties par vērtīgām naudas un digitālo produktu balvām. 

ESI studentu inovāciju programma kopā ar partneriem Rimi Baltic un SEB Latvija ir sagatavojuši aizraujošu ilgtspējas  izaicinājumu.  Komandas tiek aicinātas piedāvāt risinājumus,  kas veicinātu  “Gen-Z” auditorijas finanšu pratību un veidotu ilgtspējīgus paradumus iepirkšanās laikā. Komandas tiek aicinātas izstrādāt konceptu ar prototipu, kuru iespējams realizēt fiziskos veikalos visā Baltijā vai e-komercijas platformā mansrimi.lv.

Labākās komandas sacentīsies par 500 EUR naudas balvu + 500 EUR Rimi dāvanu karti + 500 EUR ziedojuma iespēju izvēlētajai labdarības organizācijai!

Papildus, Printify pasākuma laikā vadīs semināru par pirmajiem soļiem tīmekļa lapas izstrādē (Kā sākt, populārākās kļūdas, uzsākot darbu utt.).  Tādējādi studentiem būs iespēja apgūt būtiskas tirgus prasmes un iepazīt uzņēmuma darbinieku pārstāvjus.

Plašāka informācija par “Raccoons Hackathon” un pieteikuma anketa atrodama: šeit

Pasākumu līdzorganizē “Latvijas Universitātes Studentu Padome” un hakatona partneri, kas piedāvās arī balvu fondu ar izaicinājumiem ir ESI studentu inovāciju programma, TechHub Riga, LU Cietvielu Fizikas Institūts, LIAA Tehnoloģiju Biznesa centrs un LU Cietvielu Fizikas institūta fonds.

Programmu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un atbalsta Printify, SEB un RIMI. Projekta numurs: 1.1.1.3/21/A/008.a.