Meklēt
Izvēlne

'ESI' STUDENTU INOVĀCIJU PROGRAMMA AICINA PIEDALĪTIES TIEŠSAISTES VEBINĀRĀ PAR SOCIĀLO UZŅĒMĒJDARBĪBU

27. aprīlī, plkst. 17:00 Rīgas Ekonomikas augstskolas studentu inovāciju programma aicina piedalīties tiešsaites vebinārā par sociālo uzņēmējdarbību, kuru vadīs Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija un sociālais uzņēmums Kustības Brīvība.

Rīgas Ekonomikas Augstskola (Stockholm School of Economics Riga) sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju, Rīgas Juridisko Augstskolu, Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmiju un konsultāciju uzņēmumu Civitta organizē uzsāk studentu inovāciju programmu, kas vērsta uz vides un sociālām biznesa ideju inovācijām (Environmental and social innovation - ESI). Programma turpināsies līdz 2023. gada beigām. Mērķis ir nodrošināt studentus ar zināšanām un resursiem, kuri vēlas uzlabot mūsu pasauli un padarīt to ilgstpējīgāku. Programmas ietvaros notiks dažādi izglītojoši studiju kursi, biznesa laboratorijas, inkubatori, vebināri un citi pasākumi, kuros var piedalīties ikviens Latvijas universitāšu students, lai attīstītu biznesa idejas.  Studenti, kuri piedalīsies inkubatora apmācībās būs iespēja iegūt stipendiju savu biznesa ideju attīstībai.

Programmas ietvaros tiek organizētas iedvesmojoši pasākumi par dažādiem ilgstpējīgiem biznesa risinājumiem. Jau 27. Aprīlī, plkst. 17:00 notiks tiešsaites vebinārs par sociālo uzņēmējdarbību. Vebināru vadīs Latvijas sociālās uzņēmējdarbības projektu vadītāja Līva Švarce un ar sociālās uzņēmējdarbības pieredzes stāstu dalīsies Kustības Brīvības pārstāve Aija Vule.

Pasākumā tiks stāstīts par sociālās uzņēmējdarbības būtību, sociālās uzņēmējdarbības statistiku Latvijā, sociālās uzņēmējdarbības piemēriem Latvijā un pasaulē un Kustības Brīvība pieredzes stāstu.

Reģistrēšanās pasākumam notiek caur pieteikuma formu: shorturl.at/cguAH.

Plašāka informācija par ESI studentu inovāciju programmu un pieteikšanās citiem pasākumiem:

Mājaslapa: https://esi-startup.lv/
Facebook lapa: https://www.facebook.com/ESIdrosmigs
LinkedIn lapa: https://www.linkedin.com/company/esidrosmigs
E-pasts:

Programmu līdzfinansē Eiropas Reģionālais fonds, SEB, RIMI un Printify.