Meklēt
Izvēlne

LMA STUDENTI AICINĀTI IESNIEGT DARBUS KONKURSAM “SEB STIPENDIJA GLEZNIECĪBĀ”

Latvijas Mākslas akadēmija un SEB banka izsludina konkursu „SEB stipendija glezniecībā.” Stipendijas mērķis ir atbalstīt jauno mākslinieku talantu un meistarību, motivēt radīt darbus, kuru kvalitāte tiks novērtēta starptautiski un ilgtermiņā. Spēlējoties ar klasiskajām glezniecības metodēm un tehnikām, attīstīt laikmetīgo glezniecību kā nozīmīgu un paliekošu mākslas mediju.

Stipendijas konkursa pieciem finālistiem, sadarbībā ar izstādes scenogrāfu un organizatoriem, būs iespēja veidot izstādi un eksponēt savus darbus izstādē „SEB stipendija glezniecībā”.  Konkursa finālistu izstāde būs apskatāma LMA eksperimentālajā mākslas telpā “Pilot” no 19. maija līdz 19. jūlijam. Konkursa stipendijas laureāts tiks paziņots 15. jūnijā.

KAS VAR PIETEIKTIES?

Studenti, kuri sekmīgi studē Latvijas Mākslas akadēmijas bakalaura, maģistra un doktorantūras programmās – Vizuālās mākslas, Vizuāli plastiskās mākslas, Dizaina, Audio-vizuālās mediju mākslas vai Mākslas zinātnes nodaļā.

KĀ PIETEIKTIES?

Pieteikuma anketa, CV, portfolio un radošās darbības izklāsts jāiesniedz elektroniski uz e-pasta adresi: .

Elektroniskā pieteikuma anketa nav jāparaksta.

Pieteikums (CV, portfolio un radošās darbības izklāsts) jāsagatavo latviešu un angļu valodā.

Portfolio jāietver pēdējo trīs gadu radošās darbības atspoguļojums glezniecībā, dzīves gaitas apraksts un radošās darbības apskats.

KAD JĀIESNIEDZ PIETEIKUMS?

  • Līdz 2022. gada 26. aprīlim (ieskaitot).

KONKURSA FINĀLISTU REZULTĀTI

  • Tiks paziņoti līdz 2022. gada 9. maijam.

KONKURSA IZSTĀDE

  • Būs apskatāma LMA eksperimentālajā mākslas telpā “Pilot” no 19. maija līdz 19. jūlijam.

KONKURSA BALVAS

  • Konkursa stipendijas laureāts balvā saņems 2000.00 EUR;

Laikmetīgās mākslas mesas apmeklējumu kādā no Eiropas Savienības pilsētām un apmaksātu radošo darbnīcu mesas norises pilsētā.