Meklēt
Izvēlne

"ESI" STUDENTU INOVĀCIJU PROGRAMMA AICINA STUDENTUS PIEDALĪTIES UZŅĒMĒJDARBĪBAS KONKURSĀ “IMPACT LAB”

Rīgas Ekonomikas augstskolas ESI Studentu inovāciju programma aicina piedalīties pasākumā “Impact Lab”, kurš norisināsies 22. septembrī. Pasākums notiks Rīgas Ekonomikas augstskolas telpās. Tas sāksies plkst. 10.00 un noslēgsies plkst. 21.00. Piedalīties var studenti no visas Latvijas, reģistrējoties pasākumam līdz 18. septembrim. ESI programmu organizē Rīgas Ekonomikas Augstskola, Rīgas Juridiskā Augstskola, Latvijas Mākslas akadēmija, Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija, Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts un citi partneri.

“Impact Lab” pasākums ir vērsts uz ideju radīšanu dažādu ilgtspējas problēmu risināšanai. Studenti varēs piedalīties aizraujošās aktivitātēs, lai attīstītu savas uzņēmējdarbības prasmes. Aktivitātes iekļaus sesiju par ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, tikšanos ar korporatīvās sociālās atbildības ekspertiem no RIMI Baltic, SEB Latvija un Printify, kā arī ideju radīšanas darbnīcu ar dažādiem ilgtspējas izaicinājumiem, aizraujošu paneļdiskusiju ar ESI biznesa inkubatoru komandām un iespēju prezentēt idejas žūrijai. Labākās komandas saņems aizraujošas naudas balvas dažādās nominācijās. Pasākuma laikā dalībnieki saņems mentoringu no dažādiem Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmas dalībniekiem.  

“Ņemot vērā, ka strauji mainīgajā pasaulē, rodas aizvien jauni izaicinājumi un iespējas, kuri nereti ir saistīti ar ilgtspējas jautājumiem un tajā nepieciešamajiem risinājumiem, SEB gan savā darbā cenšas atbalstīt klienta vēlmes pēc ilgtspējīgākiem risinājumiem, gan arī zināšanas par tās aktualitāti nodot jauniešiem. Tādēļ atbalstot ESI programmu, SEB mērķis bija aicināt jauniešus domāt par ilgtspējas jautājumiem finanšu kontekstā, gan veidot uzņēmējdarbības garu jauniešu vidū. Esam gandarīti par programmas rezultātiem, un noslēdzošais programmas pasākums ir kā ķirsītis uz kūkas, kad fokuss tiek vērsts uz ilgtspējīgu uzņēmējdarbību. “ – stāsta Kārlis Karolis, Baltijas Inovāciju vadītājs SEB bankā.

Rimi Baltic Korporatīvās atbildības un komunikācijas direktore, papildina: "Ar ESI studentu inovāciju programmu jau divu gadu garumā strādājam pie jauniem inovāciju projektiem,  un esam priecīgi svinēt projekta noslēgumu, sniedzot vēl vienu izaicinājumu studentiem. Kā ilgtspējīgs mazumtirgotājs, mēs ticam inovāciju spēkam, risinot izaicinājums, kas attiecas uz ietekmi uz vidi. Un tādēļ mēs iedrošinām jauniešus, kas piedalīsies šajā pasākumā, nākt klajā ar radošiem risinājumiem mūsu izaicinājumiem, piemēram, par pārtikas atkritumu mazināšanā, gudrāku iepirkšanās u.c.”

ESI Inkubācijas programmas vadītāja, Katrīna Peipiņa, Impact Lab organizatore arī stāsta: “Ar lielu prieku aicinām universitātes studentus, kuri vēlas radīt pozitīvas pārmaiņas, pievienoties Impact Lab! Pasākumā katram dalībniekam būs iespēja apzināt savu ilgtspējīga uzņēmēja potenciālu un radīt efektīvus risinājumus. Pievienojies mums 22. septembrī SSE Riga un esi daļa no kaut kā neparasta!”

Pasākumam var reģistrēties šeit līdz 18. septembrim: https://forms.gle/JXxvnLL7fs6mochh9

Reģistrācija ir atvērta studentiem no visas Latvijas.


Programmu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un atbalsta SEB un RIMI. Programmu organizē Rīgas Ekonomikas Augstskola, Rīgas Juridiskā Augstskola, Latvijas Mākslas akadēmija, Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija, Techhub Riga, Riga Techgirls un citi industrijas partneri.  Projekta numurs: 1.1.1.3/21/A/008.a.