Meklēt
Izvēlne

FREE RIGA aicina māksliniekus, dizainerus, arhitektus

FREE RIGA (Rīgas tukšo namu atdzīvināšanas kustība)  aicina pieteikties jauniešus vecumā no 18 līdz 35, kas sevi vēlas vai ir jau pierādījuši tādās jomās kā : arhitektūra, grafika, video/audio, vides objekti, instalācija, grafiti, tēlniecība, performance.

Dalībniekiem kopā ar savas jomas profesionāļiem no Latvijas Mākslas akadēmijas, RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O 6, RTU un citiem tiek veidota starpdisciplināra darbnīca par tēmu:

NEIZMANTOTĀ TELPA PILZĒTĀ UN PILSĒTA KĀ TĀS IEDZĪVOTĀJU MANIFESTĀCIJA.

Par šiem jautājumiem tiks veidotas lekcijas/ sarunas. Gala rezultātā katrs dalībnieks veidos objektu/darbu, kas 4. septembrī tiks izstādīts ZUNDA dārzā, kā arī iekļauts Baltās nakts (5.septembris) apskates vietu sarakstā. Darbnīcā būs 3-5 mentori un 6-10 dalībnieki.

Aptuvenā programma:
Pirmā darbnīcu diena 26.08.15.
• 2 dienas diskusijas un lekcijas, iedziļinās tēmā kopumā kā viena grupa, pēc tam dalībnieki tiks sadalīti mazākās grupās un katru grupu papildus konsultēs viens mentors.
• 4 dienu laikā katra grupa rada vides objektu par kopā ar mentoriem izvirzītu tēmu.
• Noslēguma pasākums 4. septembrī ar izstādes atklāšanu ZUNDA dārzā un prezentāciju 5. septembrī Baltās nakts ietvaros.

Lai pieteiktos, sūti savu portfolio/fotogrāfijas ar saviem darbiem un brīvā formā uzraksti par savu pieredzi darbā ar dažādām metodēm: foto, video, instalācijas, metāls, koks, maketi u.c. (Tas ir svarīgi, jo mērķis ir sadalīt dalībniekus mazās grupās ar dažādiem redzējumiem, bet līdzīgām tehniskajām prasmēm.)

Līdz 24.08.15. sūti pieteikumu uz e-pastu tuksatelpa(abols)freeriga.lv">.

Ja rodas kādi konkrēti jautājumi , raksti uz e-pastu daukstekristine(abols)gmail.com">.