Meklēt
Izvēlne

Gaismas festivālā "Staro Rīga" Latvijas Mākslas akadēmija sadarbojas ar Saeimu

Jau otro gadu piedaloties gaismas festivālā „Staro Rīga”, Saeima festivāla apmeklētājiem piedāvās audiovizuālu stāstu par pirms 90 gadiem spēkā stājušās konstitūcijas pamatvērtībām. Saeimas šī gada „Staro Rīga” projekta sadarbības partneris ir Mākslas akadēmija, un audiovizuālās instalācijas autore ir Vizuālās komunikācijas nodaļas maģistrante Inese Vēriņa.

„Atzīmējot Latvijas Republikas Satversmes spēkā stāšanās deviņdesmitgadi, domāsim gaišas domas, godināsim un slavināsim Satversmē nostiprinātās pamatvērtības - brīvību, neatkarību, tiesiskumu, demokrātiju, sarkanbaltsarkano karogu un valodu. Festivāla laikā ikviens ir aicināts nākt pie Saeimas nama un vērot, kā laika griežos un gaismas spēlē atspoguļojas Satversmes pamatvērtības un mūsu nacionālā identitāte,” aicina Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Audiovizuālo stāstu „Satversmes pamatvērtības laika griežos” gaismas festivāla „Staro Rīga” apmeklētāji varēs vērot no 15. līdz 18. novembrim laikā no plkst.18.00 līdz 23.00 uz Saeimas nama fasādes Jēkaba ielā 11.

Gaismas festivāls „Staro Rīga” šogad aicina doties vērtību meklējumos, un par tā tematisko koncepciju izvēlēts slavinājums.