Meklēt
Izvēlne

GE Money Bank konkurss un rezultāti

Izvēlēts Latvijas Mākslas Akadēmijas students, kurš veidos vides objektu - dāvanu Latvijai 90 gadu jubilejā.


Š.g. 9. septembrī GE Money Bank sadarbībā ar Latvijas Mākslas Akadēmiju izsludināja projektu konkursu „Gaisma. Inovācija. Latvija" par vides objekta - dāvanas Latvijas 90 gadu jubilejā veidošanu Rīga pilsētvidē. No konkursā iesniegtajiem 27 Latvijas Mākslas Akadēmijas studentu projektiem žūrijas komisija izvēlējusies spožāko idejas autoru jeb pirmās vietas ieguvēju - Vides mākslas apakšnozares studentes Gitas Baumanes vides objektu, kas realizēs inovatīvu, gaismu izstarojošu vides objektu, - dāvanu Latvijai 90. gadadienā.

Projekts "Gaisma. Inovācijas. Latvija" veidots ar mērķi radīt dāvanu Latvijai - vides objektu, kurā apvienoti trīs simboli - gaisma, inovācijas un Latvija. Šādi simboli izvēlēti tādēļ, ka vienlaicīgi ar Latvijas 90gadu jubileju savu 130gadu jubileju šogad atzīmē GE Money Bank mātes uzņēmums General Electric, kas pazīstams ar inovatīviem risinājumiem dažādās biznesa nozarēs, bet tā pirmavots - spuldzīte saskan ar Latvijas jubilejas saukli "Iededzies par Latviju".

Atbilstoši projekta nolikumam noteikti trīs projektu konkursa uzvarētāji:
3.vieta Natālijai Kuzņecovai, kas saņem veicināšanas balvu 500 latus
2.vieta Edgaram Kvjatkovskim, kas saņem veicināšanas balvu 500 latus
1.vieta Gitai Baumanei, kas saņem 1500 latu lielu prēmiju un iespēju savu iesniegto projektu - dāvanu Latvijai 90. gadadienā, īstenot dzīvē, to prezentējot īsi pirms valsts svētkiem - 12. vai 13.novembrī.

Visas iesniegtās skices vērtēja kompoetenta žūrija, kuras sastāvā bija LMA, Rīgas Domes un arī GE Money Bank pārstāvji.
"Izvēlēties no daudzām interesantām idejām vienmēr ir grūti, arī šis konkurss nebija izņēmums. Lēmumu izdarījām izanalizējot galvenos projekta nosacījumus, lai risinājums būtu inovatīvs, simbolizētu Latviju un ietvertu gaismas elementus. Protams, ļoti būtisks kritērijs bija arī iespējamība projektu realizēt noteiktajā termiņā, kvalitātē un par sniegto finansējumu," stāsta GE Money Bank komunikāciju daļas vadītāja Nora Grase. "Šobrīd vēl nevēlamies atklāt, kas tad īsti tiks attēlots vides objektā, ko dāvināsim Latvijai, jo vēlamies saglabāt noslēgumu līdz objekta atklāšanai - 12. vai 13.novembrī."
"Realizēto vides objektu plānots izvietot un līdz pat 31.decembrim turēt skvērā pie Latvijas Mākslas Akadēmijas. Esmu pārliecināta, ka mūsu izvēlētais dizaina elements lieliski iederēsies Rīgas pilsētvidē, papildinās Latvijas svētku noskaņu Rīgā un priecēs garāmgājējus gan dienas, gan arī nakts apgaismojumā, "komentē Arta Goldberga, Rīgas Domes Pilsētas Attīstības departamenta Pilsētvides dizaina nodaļas vadītāja Arta Goldberga.


Par A/S GE Money Bank
AS GE Money Bank ir pasaules otrās lielākās korporācijas, General Electric (GE), banka, kurai uzticas 130 miljoni klientu 55 valstīs, sākot no Argentīnas Dienvidamerikā un līdz pat Filipīnām Dienvidāzijā. GE Money uzņēmumi visā pasaulē piedāvā visdažādāko finanšu pakalpojumu klāstu gan privātpersonām, gan uzņēmējdarbībai.

GE Money Bank Latvijā piedāvā pilnu finanšu pakalpojumu klāstu privātpersonām un uzņēmumiem, bankai ir 79 filiāles visā Latvijā, 83 bankomāti, kredīti tiek izsniegti arī pie vairāk kā 4000 sadarbības partneriem.
Plašāku informāciju par AS GE Money Bank lasiet www.gemoneybank.lv