Meklēt
Izvēlne

Grafikas mākslas izstāde „Garša”

2. jūnijā plkst. 19.00 Spīķeros „Dirty Deal Cafe" izstāžu zālē tiks atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļas studentu bakalaura darbu izstāde „Garša".

Garša ir viena no smalkākajām un noslēpumainākajām maņām, un, kā jebkura sajūta, tā ir individuāla. Parasti, runājot par garšu, piemin garšas kārpiņas vai gardus ēdienus, taču šoreiz runa ir par jaunajiem māksliniekiem - Elīnu Alku, Lāsmu Dāvidāni, Klāru Grundšteini, Ingu Ģibieti, Dārtu Hofmani, Guntu Karuli, Eviju Ķirķi, Lauru Poli, Līvu Rutmani, Andreju Strokinu un Laumu Vāveri.
„Mēs katrs esam citādāks. „Garša" tāpēc, ka, tāpat kā mākslas uztvere, tā katram ir subjektīva. Mūs vieno tas, ka četrus gadus esam kopā darbojušies, meklējuši katrs kaut ko savu. Vai atradām? Nezinu, tas jāvērtē skatītājiem!" tā izstādi raksturo jaunā māksliniece Dārta Hofmane.
Atšķirīgs ir ne tikai jauno autoru vēstījums, bet arī mediju izvēle. Paralēli klasiskajām grafikas tehnikām - sietspiedei, dobspiedei un litogrāfijai - izstādē būs apskatāma arī fotogrāfija, animācija un instalācijas.
Visi interesenti laipni aicināti uz izstādes atklāšanu š.g. 2. jūnijā plkst. 19.00. „Dirty Deal Cafe" izstāžu zālē, Spīķeros, Maskavas ielā 12/2.
Izstāde būs apskatāma no 3. jūnija līdz 19. jūnijam, no plkst. 14. 00 līdz 19.00 (izņemot svētdienas un pirmdienas). Ieeja - bez maksas.
Izstādi atbalsta: LMA, Dirty Deal Cafe, Spīķeri, VIVACOLORS, VERNER; SIA „TRACE"
Informatīvi - draugiem.lv, Easyget.lv, kultura.lv, Radio NABA, LMK, TV24


Papildus informācija:
Laine Zaviļeiska, izstādes informators,
mob. tel. 29510578
e-pasts:

Laura Pole, izstādes kuratore
mob. t. 29354099
e-pasts: