Meklēt
Izvēlne

Gundegas Evelones izstāde "I’m in"

Tikai tad, kad esi, līdzīgi ārstam anatomam, izpētījis mākslas ķermeni no iekšpuses, tikai tad Tu vari pateikt, kāda ir mākslas sirds. No 2013. gada 20. septembra līdz 13. oktobrim galerijā „Ziema” skatāma Gundegas Evelones izstāde „I’m in”. Atklāšana gaidāma š.g. 20. septembrī plkst. 19.00.

Izstāde „I’m in” ir pavisam jauna veida spēle ar tēlniecību, jo tās mērķis ir nevis klasiski baudīt no ārpuses, bet gan nokļūt iekšā, pašā viducī. Lielā, telpu visaptverošā instalācija ir pētījums par formu negatīvo dabu, kas skatītājam vienmēr paliek apslēpta. Šoreiz vāciņš tiek pacelts, sienā paslēptās maģiskās durvis atveras, un skatītājs nonāk milzīga mākslas, formu trakta iekšpusē, pats kļūstot par tā daļu. Tas notiek ne vien mentālā līmenī, bet arī fiziski, jo instalācija „I’m in” aptver vairākas galerijas „Ziema” unikālās telpas un izmanto visas bijušās „VEF” rūpnīcas plānojuma sniegtās dimensijas.

Gundega Evelone ir māksliniece, kura darbojas tēlniecībā, pēc nepieciešamības apvienojot šo mākslas veidu ar jebkuriem citiem radošiem izpausmes līdzekļiem un sintezē jaunus, konkrētu žanru un scenāriju ietvaros neierobežotus mākslas darbus.

Izstādi atbalsta „Ziema”, „Zirgu stallis” un „Stora Enso”.

www.gundegaevelone.webs.com

Darba laiks:
Trešdien – sestdien: 19.00 – 23.45
Svētdien: 12.00 – 16.00
Pirmdien, otrdien: slēgts

Galerija „Ziema”
Ūnijas iela 8, Rīga