Meklēt
Izvēlne

Iespēja piedalīties foto, stāstu un video konkursā "ES. Es pats. Un ERASMUS"

Turpinot ERASMUS 25.gadadienas svinības Latvijā, aicinām ikvienu bijušo un esošo ERASMUS programmas dalībnieku piedalīties pieredzes stāstu konkursā „ES. Es pats. Un ERASMUS.”! Iespēja laimēt iPod nano un biļetes uz „Positivus”!

Kas jādara?
Ļauj atmiņām vaļu un atsūti mums savu ERASMUS pieredzes stāstu foto, teksta vai video formā, kas visatraktīvāk un vistrāpīgāk raksturo Tavus ieguvumus ERASMUS programmā! Tā var būt gan izklaidējoša, gan pavisam nopietna informācija. Tai obligāti nav jāatspoguļo mācību process – iespējams, Tavs nozīmīgākais ieguvums ir jauni draugi, neaizmirstams ceļojums, vērtīgas dzīves atziņas un pieredze….

Kad un kur?
Savu foto, stāstu vai video no 2012. gada 28. marta līdz 22. aprīlim (ieskaitot) augšupielādē ERASMUS 25. gadadienas svinību virtuālajā vietnē Facebook – „ERASMUS 25 Latvija”.

Uzvarētāji?
Valsts izglītības attīstības aģentūra izraudzīsies 3 aizraujošākos un iedvesmojošākos pieredzes stāstus katrā kategorijā – foto, teksts un video. Savukārt 2. un 3. vietu ieguvējus katrā kategorijā ar balsošanas palīdzību noteiks Facebook apmeklētāji. Uzvarētāji tiks paziņoti 2012. gada 27. aprīlī.

Balvas?
Foto stāsts: 
1.vieta - iPod nano
2., 3.vieta - biļete uz mūzikas festivālu „Positivus”

Video stāsts: 
1.vieta - iPod nano
2., 3.vieta - biļete uz mūzikas festivālu „Positivus”

Stāsts:  
1.vieta - iPod nano
2., 3.vieta - biļete uz mūzikas festivālu „Positivus”

P.S. Iespaidīgākos stāstus, video un fotogrāfijas varēs apskatīt mobilajā informācijas stendā „Erasmus vēstnieki” Eiropas Savienības Dārza svētkos 12. maijā Vērmanes dārzā. Pēc tam stends uzsāks savu ceļojumu pa Latvijas pilsētām.

Dalies pieredzē, laimē balvas un iedvesmo citus!

Papildu informācija par konkursu:
Līga Ivanova
E-pasts: liga(abols)ekomedia.lv">
Tālr.: +371 26464686