Meklēt
Izvēlne

Iespēja piedalīties meistardarbnīcā "Making meaning"

Meistardarbnīcas norises laiks: 3.-9.aprīlis
Pasniedzēja: Mārdžorija Amdūra (Margery Amdur) (iegūstams 1 kredītpunkts BA un MA studentiem)
https://www.margeryamdur.com/about/
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=_1LGkJBtWWg
Pieteikšanās un sīkāka informācija līdz 28. februārim epastā rita.zavadska(abols)lma.lv"> vai a(abols)lma.lv">ieva.krumiņ


“An image doesn’t necessarily explain an emotion, but it wraps it in something intelligible and graspable.” Thomas Moore

Darbnīcā studenti varēs izvēlēties vēlamos materiālus un savu mākslas veidošanas tehniku. Darba izpētes konteksts būs vērsts uz vizuālajiem dialogiem, mantojumu un ciltskoku, kartēšanu, objektiem un metaforām, zaudēto un atgūto paradīzi.

Šīs meistardarbnīcas uzmanības centrā būs radošā riskēšana. Lai atklātu negaidīto un radītu jaunas idejas, pārvēršot vizuālā formātā, radošajā procesā lielākoties ir jāapslāpē vēlme rast ātrus risinājumus. Kā mēs radām darbu, kas ietver “veselīgu spriedzi”?  Bieži vien, eksperimentējot ar jauniem materiāliem, valoda un vienvirziena domāšana nav paši iedarbīgākie līdzekļi, lai izprastu lēcas, caur kurām uztveram pasauli.

Mana doma – katrs students atklāj negaidītu jaunu ideju, darbošanās ceļu vai kādu jaunu materiālu, kuru viņi nebija paredzējuši, kā sava darba daļu. Papildus grupa palīdzēs noteikt tālāko nedēļas izpētes attīstību.

Studentiem būs prasība veidot savu dienasgrāmatu. Tāpat arī iespējami lūgumi pēc nelieliem tekstu lasījumiem. Tiks veicināts arī radošais darbs ārpus darbnīcas laika akadēmijā.