Meklēt
Izvēlne

Informācija Mākslas akadēmijas studentiem par darbu pieteikšanu "Jarmarkai"

Mākslas akadēmijas studenti, esat aicināti noslīpēt savus mākslas darbus kā dimantus un nest jau uz 11. ЯRMARKU pēc kārtas! Darbu iesniegšana notiks uzreiz pēc skatēm 2013. gada 12. un 13. decembrī no plkst. 10.00 līdz 18.00, 2. stāvā, aulā.

„Jarmarkas” atklāšana gaidāma š.g. 17. decembrī, bet izstāde būs atvērta plašākai auditorijai no š.g. 18. līdz 30. decembrim.

Anketa būs jāaizpilda un līdz š.g. 11. decembrim jānosūta uz jau ierasto e-pastu: jarmarka(abols)jarmarka.org">. Pēc tam to izdrukāsi un nāksi pieteikties!

Kā ierasts, ir ierobežots iesniedzamo darbu skaits: gleznas – 30 eks., skices – 30 eks., grafikas – 30 eks., rotas (kopā ņemot: auskari, brošas, krelles, u.tml.) – 50 eks., kartītes – 30 eks., stikla veidojumi – 30 eks. Pārdoto vietā varēsi nest jaunus darbus.

Lūdzam pievērst uzmanību!
Lielā darba apjoma dēļ dienu pirms atklāšanas, atklāšanas dienā un pirmajā „Jarmarkas” dienā (tas ir – 16., 17. un 18. decembrī) papildu darbu reģistrācija un pieņemšana nenotiks. Darbu sarakstus studenti varēs turpināt sūtīt elektroniski vai iesniegt personīgi, taču pašus darbus varēsiet turpināt iesniegt sākot no 19. decembra.

Raitākam procesam, ja vien tas ir iespējams, lūgums iesūtīt darbu sarakstus laicīgi – jo ātrāk, jo labāk! Vēlams sarakstus iesūtīt līdz 9. decembra plkst. 24.00. Savukārt, lai darbus varētu sekmīgi izkārtot, aicinām tos iesniegt līdz 14. decembra plkst. 18.00.

Kopumā „Jarmarkas” rīkotāji vadīsies pēc principa, ka uzlīmes būs saņemamas 24h pēc darbu saraksta iesniegšanas.

„Jarmarkas” komanda patur tiesības neizlikt visus darbus uzreiz. Mēs neizvietosim tādus darbus, kas nav nožuvuši un tādējādi var bojāt citu studentu darbus, kā arī apmeklētāju rokas un drēbes. Uzskatīsim par savu pienākumu izņemt no apgrozības saplīsušus un nestabilus darbus, kas rada draudus apmeklētāju veselībai. Netiks izstādīti amatnieciski izstrādājumi bez mākslinieciskas vērtības, kas nav saistīti ar studiju procesu. Lūdzu, ievērosim autorību, „Jarmarkā” nav atļauts iesniegt citu personu radītus darbus! Pieņemti tiks tikai LMA bakalaura, maģistra un doktora programmās studējošo darbi.

Uzzini vairāk:
Tel.: +371 67211040 (birojs „Pareizā ķīmija”)
Mob. tel.: +371 26411441 (Agnese)
E-pasts: jarmarka(abols)jarmarka.org">
www.jarmarka.org

Pieteikuma anketu iespējams lejupielādēt šeit (Excel fails):