Meklēt
Izvēlne

Izsludināta pieteikšanās prakses stipendijām ASV

Līdz 2012. gada 30. oktobrim studenti un absolventi no Latvijas aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības fonda (BAFF) stipendijām, kuru ieguvēji iegūs iespēju doties uz ASV un praktizēties labākajos Amerikas uzņēmumos.

Profesionālās prakses programma sniedz iespēju zinošiem un mērķtiecīgiem augstskolu studentiem un absolventiem doties uz ASV, lai praktizētos kādā no Amerikas uzņēmumiem. Programmas dalībnieki saņems stipendiju līdz 30 000 ASV dolāru gadā, kas iekļauj ceļa un veselības apdrošināšanas izmaksas, kā arī līdzekļus ikdienas tēriņu segšanai. Turklāt programmas dalībniekiem tiks piemeklēta viņu interesēm, zināšanām un karjeras plāniem atbilstoša prakses vieta. Praktikanti ASV var pavadīt sešus līdz divpadsmit mēnešus.

Katru gadu uz ASV iepazīt uzņēmējdarbības vidi un iegūt jaunas prasmes dodas aptuveni 30 Baltijas valstu jaunieši. “Atskatoties uz ASV pavadīto laiku es varu teikt, ka tas bija manas dzīves labākais piedzīvojums. BAFF prakse nenozīmē tikai turpmākajā karjerā nepieciešamo prasmju apgūšanu. Tā ir iespēja iepazīt jaunu kultūru, satikt lieliskus cilvēkus un mācīties no augsta līmeņa biznesa līderiem,” atzīst Justinas Krūgelis, viens no pirmajiem BAFF stipendiātiem.

Būtiskākie kritēriji, izvēloties stipendiātus, ir kandidātu motivācija un skaidra nākotnes vīzija, atbilstība fonda misijai, akadēmiskie un profesionālie sasniegumi, kā arī angļu valodas zināšanas. Visiem Baltijas-Amerikas Brīvības fonda programmu dalībniekiem pēc programmas beigšanas vismaz uz diviem gadiem jāatgriežas dzimtenē, lai iegūtās zināšanas, prasmes un pieredzi izmantotu Latvijas sociālās, politiskās un uzņēmējdarbības vides attīstībai.

Baltijas-Amerikas Brīvības fonds darbojas Baltijas valstīs kopš 2010. gada rudens. Fonda misija ir stiprināt saikni starp ASV un Igauniju, Latviju un Lietuvu, īstenojot izglītības un apmaiņas programmas, kas vērstas uz ekonomisko izaugsmi un demokrātisko procesu attīstību. Fonds veic investīcijas Baltijas valstu cilvēkresursos, piedāvājot perspektīviem studentiem un zinātniekiem trīs stipendiju programmas, kas ļauj iegūt finansējumu praksei, studijām un pētniecībai Amerikas Savienotajās Valstīs. Divu gadu laikā 78 programmu dalībniekiem no visas Baltijas ir sniegta iespēja attīstīties, izmantojot ASV pieredzi un zināšanas. Piesakies līdz 30. oktobrim, un varbūt arī tu varēsi doties sava mūža aizraujošākajā piedzīvojumā!

Sīkāk ar fonda piedāvājumu, stipendiju konkursa nosacījumiem un pieteikšanās kārtību iespējams iepazīties mājas lapā www.BalticAmericanFreedomFoundation.org.

Papildu informācija:
Jānis Micāns, BAFF Programmu koordinators
Tel: +371-67035270, mob. +371-26356518
Epasts: janis.micans(abols)balticamericanfreedomfoundation.org">