Meklēt
Izvēlne

Izsludināta pieteikšanās starptautiskai zinātniskai konferencei

Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultāte informē, ka izsludināta pieteikšanās starptautiskai zinātniskai konferencei „Konteksta nozīmīgums mūsdienu humanitārajās zinātnēs”. Konference norisināsies Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātē, Visvalža ielā 4a, Rīgā, 2013. gada 9. un 10. maijā.

Konferences galvenā tēma ir konteksta nozīmīgums humanitārajās zinātnēs. Tēmas interpretācija var būt balstīta apskatītā darba laikā, vēsturiskos un kultūras aspektos, mūsdienu skatījumā utt. Konference paredzēta profesoru un studentu referātu priekšlasījumiem, kā arī diskusijām par tiem. Ja referenti vēlēsies, būs iespēja piedalīties Rīgas kultūras aktivitātēs.

Referāta priekšlasījuma ilgums ir 20 minūtes (15 minūtes priekšlasījumam, 5 minūtes diskusijai). Konferences darba valodas ir latviešu, angļu un krievu.

Lai pieteiktos dalībai konferencē, interesenti ir lūgti aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu līdz 2013. gada 31. martam. Ārvalstu studentiem, kuriem nepieciešama vīza, dalībai konferencē jāpiesakās līdz 2013. gada 24. martam.

Papildu informācija un reģistrācija konferencei:
http://ej.uz/LUHZFkonference

Pēc reģistrēšanās konferencei, līdz 2013. gada 4. aprīlim jāiesūta savu darbu tēzes 2400 rakstzīmju apjomā uz e-pastu: anastasija.orehova(abols)gmail.com">

Reģistrācija ir bezmaksas.

Visas konferences referātu tēzes tiks izdotas zinātniski atzītā tēžu krājumā.

Papildus informācija, rakstot uz e-pastu: krastinss.arturs(abols)gmail.com">

Kontaktpersona:
Arturs Krastiņš

Latvijas Universitāte,
Humanitāro zinātņu fakultāte,
Visvalža iela 4a,
Rīga, LV-1050