Meklēt
Izvēlne

IZSLUDINĀTS ERASMUS+ PRAKSES STIPENDIJU PAPILDKONKURSS 2023./2024. STUDIJU GADAM

Visu apakšnozaru un programmu LMA studenti aicināti pieteikties Erasmus+ praksei ārvalstu uzņēmumā vai organizācijā, kas atrodas kādā no Erasmus+ programmas dalībvalstīm. Prakses vietas izvēle un atrašana ir studenta ziņā, ņemot vērā individuāli interesējošo un atbilstību specialitātei - pirms pieteikšanās konkursā students sazinās ar potenciālo prakses organizāciju un saņem apstiprinājumu prakses perioda īstenošanai.

Konkurss tiek izsludināts par prakses laiku no 2 līdz 7 mēnešiem, kas īstenojams laika periodā no 2023. gada 11. decembra līdz 2024. gada 31. jūlijam.
Doktorantūras studenti šī konkursa ietvaros var pieteikties arī 5 – 30 dienu īstermiņa mobilitātei. Doktorantūras mobilitāte var būt arī uz pētniecības institūcijām (bibliotēkām, institūtiem).

Lai pieteiktos Erasmus+ praksē, līdz konkursā noteiktajam termiņam elektroniskā veidā LMA mājaslapā jāaizpilda Erasmus+ prakses pieteikuma forma un jāpievieno sekojoši dokumenti:

  • CV (angļu valodā)
  • Motivācijas vēstule (angļu valodā)
  • Portfolio (līdz 5MB, var pievienot saiti uz mājaslapu, blogu, utt.)
  • Apstiprinājuma vēstule (var būt neformāla) vai e-pasts no prakses vadītāja par pieņemšanu praksē
  • Svešvalodas apliecinājums (valodas kursu sertifikāta kopija, valodas centralizētā eksāmena sertifikāta kopija, LAIS izdruka ar atzīmi svešvalodā, vai tml.)

Pieteikšanās termiņš: 2023. gada 27. novembris (10:00)

Vairāk info (konkursa nolikums, stipendiju likmes, prakses vietu meklētājs): šeit

Erasmus+ prakses mobilitāti organizē LMA Ārlietu daļa. Jautājumu gadījumā rakstiet uz