Meklēt
Izvēlne

IZSLUDINĀTS ERASMUS+ STIPENDIJU KONKURSS STUDIJĀM 2023./2024. STUDIJU GADĀ, PIETEIKŠANĀS LĪDZ 21. FEBRUĀRIM

Latvijas Mākslas akadēmija izsludina Eiropas Savienības programmas Erasmus+ stipendiju konkursu 2023./2024. studiju gadam studijām jebkurā no LMA sadarbības augstskolām. Balstoties uz noslēgtajiem sadarbības līgumiem, katrā no sarakstā minētajām augstskolām ir atšķirīgs studiju vietu skaits, studiju periods, kā arī specialitāšu un studiju kursu piedāvājums. 

Erasmus+ stipendiju konkursam var pieteikties Bakalaura programmas 1. kursa 2. semestra, 2., 3. un 4. kursa studenti (kuri plāno stāties LMA Maģistra programmā) un Maģistra programmas 1. kursa studenti, kā arī Doktorantūras 1. un 2. kursa studenti. Topošie bakalaura programmas 4. kursa un Maģistra programmas 2. kursa studenti drīkst pieteikties tikai rudens semestra studijām.

Erasmus+ mobilitātē students drīkst doties vairākkārt, nepārsniedzot 12 mēnešu mobilitātes ilgumu katrā no studiju līmeņiem. Tas nozīmē, kas students, kurš jau ir izmantojis Erasmus stipendiju, var pretendēt uz Erasmus+ stipendiju jaunai mobilitātei. Tā kā programma Erasmus+ paredz 3 – 12 mēnešu ilgu mobilitāti katrā no studiju līmeņiem (Bakalaura, Maģistra un Doktorantūras), tad attiecīgi jau izmantotais mobilitātes mēnešu skaits studijās un/vai praksē tiek summēts ar jaunās mobilitātes studiju un/vai prakses mēnešu skaitu. Vienā studiju līmenī drīkst realizēt vairākas mobilitātes, nepārsniedzot 12 mēnešus.

Lai pieteiktos stipendiju konkursā, līdz 21. februārim plkst. 10:00 tiešsaistē jāiesniedz pieteikuma forma, kurā jāiekļauj:

  • CV (angļu valodā);
  • Motivācijas vēstule (angļu valodā);
  • Apliecinājums par svešvalodas prasmi;
  • Portfolio

Tiešsaistes pieteikuma forma, pieteikumu dokumentu un portfolio sagatavošanas noteikumi pieejami šeit: Erasmus+ studijas 

Kontaktinformācija:
Asnāte Balode
Starptautisko izglītības programmu koordinatore
+371 28334280

https://www.lma.lv/data/foto/lidzfinanse-erasmus-progr-logo.png