Meklēt
Izvēlne

Izsludināts konkurss jaunajiem gleznotājiem uz mākslas rezidenci Ravennā

Saistībā ar Itālijas pilsētas Ravennas kandidatūru uz Eiropas kultūras galvaspilsētas statusu 2019. gadā „CAPIT Ravenna” sadarbībā ar Ravennas Pilsētas mākslas muzeju izsludinājusi konkursu uz mākslas rezidenci „Premio Marina di Ravenna 2014”. Konkurss atvērts jaunajiem gleznotājiem no Latvijas vecumā līdz 35 gadiem.

Tā kā Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014. gadā, savukārt 2019. gadā uz šo statusu kandidē Itālijas un Bulgārijas pilsētas, prēmija izsludināta Latvijas, Itālijas un Bulgārijas jauno gleznotāju vidū. No visām trim valstīm kopā tiks izvēlēti pieci stipendiāti, vismaz viens mākslinieks no katras valsts. Māksliniekiem būs iespēja uzturēties Ravennā vienu mēnesi ilgā rezidencē (no 2014. gada 23. augusta līdz 22. septembrim), sarīkot izstādi Ravennas Pilsētas mākslas muzejā un izdot katalogu (2014. gada decembrī un 2015. gada janvārī).

Pieteikšanās prēmijai ir atvērta gleznotājiem no Latvijas, kas līdz pieteikuma iesniegšanas termiņam nav vecāki par 35 gadiem. Iesniegt pieteikumus iespējams līdz 2014. gada 31. maijam, nosūtot pieteikumu:
- elektroniski uz e-pastu eventi(abols)comune.ra.it">;
- pa pastu uz konkursa sekretariātu (adrese: Premio Marina c/o CAPIT Ravenna – Via Gradenigo, 6 – 48122 Ravenna (Italy)).

Pieteikuma dokumenti:
- anketa, kas lejupielādējama šī ieraksta beigās un atrodama arī www.premiomarina.org lapā;
- CV;
- vismaz pieci attēli, kuros atspoguļoti mākslinieka daiļradi raksturojoši darbi. Attēliem jābūt izdrukātiem augstā kvalitātē standarta formātā (18 x 13 cm vai 24 x 18 cm), ierakstītiem CD vai nosūtītiem adresātam ar WeTransfer programmas starpniecību (www.wetransfer.com). Jābūt norādītam mākslinieka vārdam un uzvārdam, darba nosaukumam, tehnikai un izmēriem;
- rekomendācijas vēstules un/vai atsauksmes.

Mākslinieki tiks informēti par žūrijas lēmumu līdz 2014. gada 30. jūnijam.

Noderīga informācija: