Meklēt
Izvēlne

Izsludināts Starptautiskais Keramikas mākslas un dizaina konkurss "Open to Art"

Līdz 2013. gada 10. decembrim iespējams iesniegt pieteikumus Starptautiskajam Keramikas mākslas un dizaina konkursam „Open to Art”. Konkursa mērķis ir izcelt keramiku kā mākslas formu laikmetīgajā mākslā un dizainā, kā arī rosināt diskusiju un novērtēt šībrīža tendences gan no estētikas, gan tehnoloģiju skatupunkta. 

Piedalīties konkursā var mākslinieki jebkurā vecumā, tāpat iesniegt var jebkuras tematikas darbus. Vienīgais priekšnoteikums: darbā galvenā loma jāspēlē keramikai. Darbus pieteikt var divās kategorijās: „Keramikas māksla” un „Keramikas dizains”. Galvenie vērtēšanas kritēriji: kvalitāte, pētniecība, oriģinalitāte, nozīmīgums mūsdienu kontekstā.

Konkursa balvu fonds ir EUR 10 000. Katrā no divām kategorijām tiks piešķirta viena pirmā vieta ar balvu EUR 5000 apmērā. Līdzās galvenajām balvām paredzēts pasniegt Īpašo atzinības balvu (mākslas rezidence Carlo Zauli muzejā Faencā, Itālijā) un balvu jauno mākslinieku kategorijā (māksliniekam līdz 30 gadu vecumam prakses iespēja uzņēmumā „Manifattura Bitossi”).

Finālistu darbi būs skatāmi izstādē „Officine Saffi” keramikas mākslas galerijā. Paredzētais izstādes atklāšanas datums: 2014. gada 2. aprīlis.

Informācija tiešsaistē:
http://opentoart.laceramicainitalia.com/en/