Meklēt
Izvēlne

Izsludināts svētku "Gaudeamus" logo zīmes konkurss

Lai nodrošinātu 17. Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētku „Gaudeamus” 2014. gadā savlaicīgu sagatavošanu un norisi un turpinātu Igaunijas, Latvijas un Lietuvas studentu dziesmu un deju svētku „Gaudeamus” tradīcijas, kā arī veicinātu triju Baltijas republiku studentu draudzību, tiek izsludināts logo zīmes konkurss.

Baltijas studentu Dziesmu un deju svētku tradīcija sākās 1956. gadā Tartu un kopš tā laika notikuši jau 16 svētki, pārmaiņus kādā no Baltijas valstīm no tiem 6 Igaunijā, 5 Lietuvā un 5 Latvijā. Nākamie 17. Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētki plānoti Daugavpilī, 2014. gadā no 26.-29. jūnijam, piedaloties Baltijas valstu augstāko izglītības iestāžu studentu kolektīviem. Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētki „Gaudeamus” 2003. gadā iekļauti UNESCO Cilvēces mutvārdu un nemateriālā kultūras mantojuma meistardarbu skaitā.

Valsts izglītības satura centrs aicina radošus cilvēkus krāsās izteikt savu redzējumu, kāds varētu būt vizuāli vienojošs simbols 17. Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētkiem „Gaudeamus”!

Konkursa darbi jāiesniedz līdz 2013. gada 7. jūnijam.

Vairāk informācijas un pieteikuma anketa: