Meklēt
Izvēlne

Izstāžu ciklā "Mana telpa" šonedēļ Dārtas Leiškalnes personālizstāde "Tīri"

Pavasara cēlienā Mākslas akadēmija apmeklētāju uzmanībai piedāvā studentu izstāžu ciklu „Mana telpa” – neliela formāta izstāžu sēriju, kurā piedalās Glezniecības apakšnozares 3. kursa studenti. Mazo izstāžu cikla ietvaros no š.g. 19. marta līdz 23. martam ir apskatāma Dārtas Leiškalnes personālizstāde „Tīri”.

Par izstādi māksliniece atklāj vien lakonisko, ļaujot darbiem runāt pašiem par sevi: „Bērns visu redz kā vienu veselumu un nav korumpēts.”

Izstāžu ciklā „Mana telpa” jau notikusi topošās gleznotājas Madaras Neikenas izstāde „t-elpa”, Patrika Zvaigznes izstāde „s007m”, Dārtas Šķēles instalācija „Ceļš”, Laimas Steikas izstāde „Kaimiņi”, Dagnes Ventiņas izstāde „Mirklis”, Kristas Dzudzilo izstāde „Privātā” un Zanes Tučas izstāde „Izstādes ideja”, kurām sekos citu kursabiedru ekspozīcijas visa pavasara cēliena garumā.

Izstāžu cikls savā ziņā ir arī Glezniecības apakšnozares un Vizuālās mākslas un kultūras vēstures un teorijas apakšnozares sadarbības projekts, jo katru topošā mākslinieka izstādi ar recenziju papildinās kāds no jaunajiem mākslas zinātniekiem. Šobrīd jau ir tapušas vairākas recenzijas par nesen aizvadītajām studentu izstādēm.

Ar jau notikušajām un vēl gaidāmajām izstāžu cikla „Mana telpa” izstādēm un to recenzijām var iepazīties šeit (klikšķināt te).


Norises vieta:
Latvijas Mākslas akadēmijas 2. stāva foajē
Kalpaka bulvāris 13, Rīga

Darba laiki:
P, O, T, Pk – 11:00 – 18:00
C – 11:00 – 19:00

Ieeja bez maksas