Meklēt
Izvēlne

STAY ON LINE! LMA ATVĒRTO DURVJU DIENAS ATTĀLINĀTI

Kalpaka bulvāris 13, Rīga, Latvija

Sakarā ar ārkārtas situācijas publisko pasākumu un pulcēšanās ierobežojumiem Latvijas Mākslas akadēmija (LMA) no 11. līdz 15. maijam rīkos attālinātas konsultācijas, lai tiešsaistē tiktos ar jauniešiem, kuri vēlas studēt mākslu.

Konsultācijās varēs iepazīties ar studiju procesu akadēmijā un iestājpārbaudījumiem 2020./2021. studiju gadam. Pieteikties grupu konsultācijām un jautājumus var uzdot, līdz 11. maijam rakstot uz studiju metodiķu e-pastiem. No 11. līdz 15. maijam tiešsaistes konsultācijās uz iesūtītajiem jautājumiem atbildēs studiju programmu, nodaļu un apakšnozaru vadītāji. Precīzs konsultāciju laiks, links un parole uz konsultāciju platformām tiks publicēts LMA mājaslapā.

Drīz pēc attālināto atvērto durvju dienu konsultācijām, jūnijā, LMA aicinās visus interesentus uz ikgadējo LMA diplomdarbu izstādi, lai iepazīstinātu ar jaunākajiem bakalaura un maģistra studiju programmu diplomdarbiem. Šogad izstāde būs aplūkojama virtuāli.

LMA aicina visus topošos studentus sekot līdzi informācijai interneta resursos - LMA mājaslapu, Facebook un Instagram kontos.