Meklēt
Izvēlne

KNAB izsludina radošo darbu konkursu skolēniem un jauniešiem

Korupcijas novēršanas un apkarošanas  birojs (KNAB) aicina ikvienu skolēnu vai studentu piedalīties  korupcijas novēršanas tēmai veltītajā audio formāta radošo darbu konkursā un paust savu aicinājumu vērsties pret korupciju, būt krietniem un godprātīgiem.

Radošo  darbu  konkursā aicinām piedalīties skolēnus (5. līdz 9. klase un 10. līdz  12. klase) un arodskolu, profesionālo vidusskolu audzēkņus, augstskolu un koledžu studentus.

Radošais  darbs  jāiesniedz  latviešu  valodā, kam noslēgumā jāizskan tekstam „Ziņo KNAB 8000 20 70”. Iesniegto darbu ilgums nedrīkst pārsniegt 30 sekundes. Konkursa dalībnieki var iesniegt vienu vai vairākus darbus. Konkursa labākie darbi var tikt izmantoti atskaņošanai plašsaziņas līdzekļos.

Darbi  tiks vērtēti divās vecuma grupās (skolēni no 5. līdz 9. klasei; vidusskolēni un studenti) pēc  to oriģinalitātes, teksta skaidrības un precizitātes, vēstījuma emocionālā spēka, izpildījuma kvalitātes un atbilstības konkursa mērķim un tēmai. Katrā grupā pirmās vietas ieguvēji saņems naudas balvu 100 EUR apmērā, otrās vietas – 75 EUR apmērā, trešās vietas ieguvēji – 50 EUR apmērā.

Konkurss tiek izsludināts 2014. gada 1. aprīlī un noslēdzas 23. maijā ar konkursa uzvarētāju apbalvošanu. Darbi jāiesniedz līdz 2014. gada 9. maijam.

Kopā  ar  radošo darbu jāiesniedz aizpildīta pieteikuma anketa. Darbs jāiesniedz, nogādājot to personīgi  KNAB darba dienās no plkst.8.30 līdz 17.00  Rīgā,  Brīvības  ielā 104, 2.korpusā vai nosūtot pa pastu uz adresi: Brīvības iela 104, 2. korp., Rīga, LV-1001, ar norādi „Audio reklāmas konkursam”, vai atsūtot pa e-pastu, ja nepieciešams, augšupielādējot to lielu failu pārsūtīšanas sistēmā, piemēram, www.failiem.lv, vai citā, un nosūtot  lejupielādes saiti uz e-pastu: konkurss(abols)knab.gov.lv">. Plašāk par darba izpildes nosacījumiem un darbu iesniegšanas kārtību skatiet konkursa nolikumā, ar ko iespējams iepazīties KNAB mājas lapā www.knab.gov.lv.