Meklēt
Izvēlne

Korporāciju mākslas dienas 2014 "Atveries pasaulei"

Straujiem soļiem tuvojas S!K! Selga organizētās Korporāciju Mākslas dienas 2014 „Atveries pasaulei" (2014. gada 12.-29. marts)! Mākslas dienu mērķis ir veicināt un popularizēt pozitīvu attieksmi pret mākslu, radot iespēju ikvienam interesentam, vēlams studentam, izpaust savas mākslinieciskās prasmes.

Mākslas dienas ir publisks pasākums, kura mērķauditorija ir Latvijas studentu un studenšu korporāciju, kā arī citu akadēmisko mūža organizāciju pārstāvji, Latvijas augstskolu studenti un ikviens, kuru saista māksla un radošā pašizpausme.

Šogad mākslas mūza aicina piedalīties šādos pasākumus un konkursos:
12. marts
Fotoizstāde „Logs uz…” un Mākslas dienu atklāšana (fotoizstāde un konkurss) mākslas kafejnīcā „Cita Puse” (11. novembra krastmala 35, Rīga). Darbu iesūtīšanas termiņš autoriem – 24.02.2014.

20. marts
Literatūras vakars „Pērles sniegā – pavasaris” (dzejas, prozas, dzejprozas, satīras u.c. lasījumi). Darbu iesūtīšanas termiņš autoriem – 06.03.2014.

29. marts
Radošā darbnīca „Kino" (izglītojoša lekcija, interaktīvā daļa un radošās darbnīcas) publiskā telpā.

20. marts
(apbalvošana)  Eseju konkurss „Ars gratia artis”* – notiek elektroniski ar uzvarētāju apbalvošanu literatūras vakarā. Galvenā balva eseju konkursā ir EUR100! Darbu iesūtīšanas termiņš autoriem – 06.03.2014.

Autoru pieteikšanās
Lai pieteiktos dalībai eseju konkursā „Ar gratia artis", fotoizstādei un/vai literatūras vakaram, jāaizpilda pieteikuma anketa (anketas ir pievienotas ieraksta beigās).

Aizpildīta pieteikuma anketa un darbi jāsūta taut! Helijai Teterei, s!k! Selga, uz e-pasta adresi: helija.tetere(abols)gmail.com">

N!B! Fotogrāfiju autoriem – dalības maksa EUR 3,50 par katru konkursā pieteikto fotogrāfiju (dalības maksa ir paredzēta fotogrāfiju izdrukai).

Sīkāku informāciju par pasākumiem un konkursiem skatīt Korporāciju Mākslas dienu 2014 „Atveries pasaulei” nolikumā (nolikums pievienots ieraksta beigās).