Meklēt
Izvēlne

Kultūras pastaiga Nr. 4

2011. gada 24. septembrī a/s "Pasažieru vilciens" kopā ar Latvijas Mākslas akadēmiju, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju un Latvijas Kultūras akadēmiju dosies "Kultūras pastaigā Nr. 4 - Pirmie 24 soļi kultūrā" ar vilcienu uz Ziemeļlatviju, maršrutā Rīga - Gulbene - Rīga.

Visa ceļa garumā pasažierus priecēs trīs Latvijas mākslas augstskolu studentu un pasniedzēju sniegums. Programmā paredzētas radošo programmu prezentācijas, radošās darbnīcas, modes skates, izglītojošas lekcijas, video filmas, dziesmas un mūzikas priekšnesumi, horeogrāfiskas etīdes, dzeja, semināri, disputi un monologi, kā arī citas mākslinieciskas aktivitātes.

Gulbenē būs iespēja apmeklēt laikmetīgās mākslas izstādes „Atgriešanās tur, kur nekad neesmu bijis" atklāšanu Gulbenes vēstures un mākslas muzejā vai doties izbraucienā ar mazbānīti uz Stāmerienu (mazbānīša biļetes cena 1,20 Ls).

Kultūra, māksla, izglītība, līdzīgi kā dzelzceļš ir vienīgais ceļš, kas var glābt Latviju. Šī brauciena dalībnieki ar savām aktivitātēm vēlas paust atbalstu augstākās izglītības nākotnei Latvijā, uzsvērt tās nozīmi un mērķi: visiem pieejamu, bezmaksas izglītību Latvijā.