Meklēt
Izvēlne

LMA STUDENTIEM IESPĒJA PIETEIKTIES KUNO EKSPRESS KURSAM, LĪDZ 16/09/19

Līdz 16. septembrim Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem ir iespēja pieteikties KUNO ekspress kursam "Attēlu teorija", Tromso Laikmetīgās mākslas akadēmijā, Norvēģijā.

Kursa apraksts: Attēlu teorija - attēli kā liecinieki un mākslinieku darbs. Mēs dzīvojam attēlu kultūrā, taču mums ir zema “lasītprasme” attēlu lasīšanā. Daudzi mākslinieki ir iesaistījušies nestabilu attēlojumu jautājumā, un šajā seminārā mēs izpētīsim, kā attēlus var interpretēt un tulkot no dažādiem skatupunktiem. Īpaša uzmanība tiks pievērsta kara attēliem.  Kursa semināru veidos, teksta semināri un diskusijas.

Kursa lektore Rebecka Katz Thor ir pētniece un kritiķe, šobrīd strādā par estētikas pasniedzēju un par publikāciju un pētījumu redaktoru Publiskajā mākslas aģentūrā Zviedrijā. Viņa ir ieguvusi doktora grādu estētikā Sēderterna universitātē, Zviedrijā. Viņas pētniecības uzmanības centrā ir tēlu veidošana un saistība ar vēsturiskām, ētiskām un politiskām pretenzijām.Viņa ir aktīva kritiķe, lektore, rakstniece un mākslas teorijas pasniedzēja.

  • Darbnīcas norises laiks no 14.-28. oktobris
  • ECTS: 3 studiju kredītpunkti
  • Prasības – BA un MA programmas studenti
  • Pieteikums motivācijas vēstule un trīs reprezentējošus mākslas darbu fotogrāfijas jāiesūta līdz 16/09/2019 uz e-pastu: .

Šeit plašāka informācija par KUNO ekspress kursu 

Jautājumu gadījumā sazinies ar LMA Ārlietu un izstāžu daļas starptautisko izglītības programmu koordinatori Intu Rubuli: