Meklēt
Izvēlne

Latvijas Mākslas akadēmijā aplūkojama radio Naba fotoizstāde "10x10"

Par godu Latvijas Universitātes radio NABA 10. dzimšanas dienai sadarbībā ar „ABLV Charitable Foundation” tika radīta ceļojošā fotoizstāde „10x10”, kuras tēma „Gaisā” turpināja iepriekšējos gados izvēlēto tematiku. Tās centrā joprojām ir radio un viss, kas ar to saistīts.

Konkursam tika iesūtīti darbi ne tikai no visas Latvijas, bet arī Zviedrijas, Krievijas, Vācijas un Igaunijas. Iesniegtās fotogrāfijas vērtēja kompetenta žūrija, kura darbus izskatīja divos posmos - par galveno kritēriju tika uzskatīta oriģinalitāte un mākslinieciskā kvalitāte tēmas Gaisā risinājumā.

Izstādē 10x10 piedalās 25 fotogrāfijas, kuru autori ir: Artūrs Amoliņš, Uldis Balga, Ieva Bruņeniece, Laima Buša, Artūrs Daukulis, Evija Freidenfelde, Rūta Freimane, Sandra Garanča, Nadežda Kiseļova, Juris Lācis, Anta Mainule, Maija Ozola, Emīls Paupe, Ulla Perkune, Viesturs Pinka, Eva Saukāne, Jevgēnijs Scolokovs, Elgars Vāgners Skrābāns, Gatis Spalvēns, Spīgana Spektore, Edgars Vylcāns, Ilze Zarupska, Kristiāna Zelča, Žanna Žaka, Rafael Martin Calvo.

Latvijas Mākslas akadēmijas 3. stāvā izstāde aplūkojama no 2013. gada 10. līdz 31. janvārim.