Meklēt
Izvēlne

Latvijas Mākslas akadēmijā apskatāms ceļojošais stends "Erasmus vēstnieki"

No 2013. gada 26. novembra līdz 13. decembrim Latvijas Mākslas akadēmijas foajē visiem studentiem, pasniedzējiem un augstskolas viesiem ir iespēja iepazīties ar interaktīvo stendu „Erasmus vēstnieki”. Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) veidotais stends vizuāli pievilcīgā veidā ar video, fotogrāfiju un atziņu palīdzību iepazīstina ar studentu, pasniedzēju un augstskolu personāla stāstiem par studijām un profesionālo pilnveidi dažādās Eiropas valstīs „Erasmus” apmaiņas programmā.

„Erasmus” ir mobilitātes un sadarbības programma, kas sniedz iespēju studentiem doties studijās vai praksē uz kādu no programmas 33 dalībvalstīm, profesionāli pilnveidoties augstākās izglītības iestāžu personālam, kā arī dažādu uzņēmumu speciālistiem dalīties ar savu pieredzi, lasot lekcijas vai vadot praksi studentiem ārvalstīs.

„Erasmus” programma ir Eiropas Savienības veiksmes stāsts. Lai gan primāri tā sekmē iesaistīto dalībnieku valodu apguvi, starpkultūru izpratni un akadēmisko zināšanu pilnveidi, kopumā programma sniedz būtisku ieguldījumu mācību kvalitātes paaugstināšanā un modernas augstākās izglītības sistēmas veidošanā, attīstot plašu akadēmiskās sadarbības starptautisko tīklu.

Latvijā programma darbojas kopš 1999. gada, un tajā līdz šim ir piedalījušies 11 717 Latvijas studenti.

Plašāka informācija par programmu un Latvijas Mākslas akadēmijas dalību tajā atrodama Mākslas akadēmijas mājas lapas „Erasmus” sadaļā (klikšķināt šeit).