Meklēt
Izvēlne

Lauras Poles un Evijas Ķirķes izstāde Kalnciema kvartāla galerijā

No 2013. gada 13. līdz 27. jūnijam Kalnciema kvartāla galerijā būs apskatāma Latvijas Mākslas akadēmijas studentes Lauras Poles un Evijas Ķirķes darbu izstāde, kas veidota Grafikas nodaļas maģistra darba ietvaros un sadalīta divās daļās.

Ekspozīcijā būs apskatāma Lauras Poles litogrāfijas tehnikā veidota darbu sērija „Rokaiņi” – tēli, kurus veido nejaušs rokas nospiedums. Pati māksliniece skaidro: „Darba nosaukums ir pašsacerēts. Tā vizuālās īstenošanas pamatā ir cilvēka rokas atspiedums, kas tiek „apaudzēts” ar brīvrokas zīmējumu un tā rezultātā veidojas sacerētie tēli – rokaiņi.”

Otra izstādes daļa, ko veidojusi Evija Ķirķe, nepieder nevienai no klasiskās grafikas tehnikām. Šajā darbu sērijā tiek radoši apspēlēti grafikas klasiskie elementi, tādi kā līnija un grafiskuma izpratne – raksturīgais melnbaltais kolorīts. Evijas Ķirķes darbu ideja ir balstīta uz dzīvē redzēto un piedzīvoto: „Četri lielizmēra darbi ir pietuvinājums kādam dzīves momentam, situācijai, cilvēku savstarpējām attiecībām, kuras esmu apskatījusi tuvplānā caur savu vērtību prizmu.”

Darba laiki:
Darba dienās un sestdienās: 10.00 – 22.00
Svētdienās: slēgts

Kalnciema kvartāla galerija
Kalnciema iela 35, Rīga