Meklēt
Izvēlne

LMA absolvente Marta Gintere ieguvusi "A' Design Award" apbalvojumu

Par LMA izstrādāto maģistra darbu - iepakojuma dizainu A/S "Dzintars" kosmētikas līnijai "Restoring”, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) absolventei Martai Ginterei piešķirta bronzas godalga prestižajā konkursā "A' Design Award”.

2014. gadā, absolvējot LMA maģistrantūru, Marta Gintere prezentēja iepakojuma dizainu A/S "Dzintars”, kas tika radīts jaunās dizaineres un uzņēmuma sadarbības rezultātā; darba vadītājs - prof. Jānis Andris Osis. Veiksmīgajā iepakojuma dizainā apspēlēta kosmētikas ingredienta - Tējas sēnes ekstrakta, mikro pasaules vizuālā izteiksme, izveidojot vispārinātu, abstraktu grafisko kompozīciju. Marta Gintere, uzsverot iepakojuma kā komunikācijas medija funkcijas, dizainu veidojusi tā, lai tā lietojums patērētāju pārsteigtu un būtu daļa no stāsta par kosmētikas līnijā izmantotajām dabīgajām izejvielām.

Prestižais apbalvojums "A' Design Award” tiek piešķirts izcilākā dizaina autoriem, un balvas pretendentiem jāsacenšas īpaši sīvā konkurencē. Visus pieteikumus vērtē anonīma žūrija un ievērojami akadēmiķi, dizaina nozares speciālisti un mediju pārstāvji.

Plašāka informācija pieejama "A' Design Award” mājaslapā (klikšķināt šeit)