Meklēt
Izvēlne

LMA ABSOLVENTI SAŅEM "PAULIG COFFEE LATVIA" BALVAS

17. jūnijā, Latvijas Mākslas akadēmijas diplomdarbu festivāla izstādes "Svaiga gaļa kritikai" ietvaros svinīgā ceremonijā, klātesot Izglītības un zinātnes ministrei Ilgai Šuplinskai un Kultūras ministrijas valsts sekretāra vietniekam kultūrpolitikas jautājumos Uldim Zariņam, savas simpātijas balvas pasniedza “Paulig Coffee Latvia”. 

Paulig Coffee Latvia lielo simpātiju balvu un naudas prēmiju saņēma Laima Grigore par darbu “Esības gaisma”, veicināšanas balvas Evija Damberga (“Mīlestība mazulīt”), Māris Holsts (“Viela”) un Mārtiņš Skuja (“Kustība. Attēls. Skaņa.”)

Sadarbība starp Latvijas Mākslas akadēmiju un “Paulig Coffee Latvia” aizsākta ar mērķi turpmāk atbalstīt idejas par videi draudzīgiem un ilgtspējīgiem projektiem un vienlaikus tā ir iniciatīva un aicinājums uzņēmējiem finansiāli atbalstīt jaunos talantus, uzsverot radošuma nozīmi mūsdienu tehnoloģiju laikmetā.

Foto anotācija:
“Paulig Coffe Latvia” balvu pasniegšanā (no kreisās) māksliniece Laima Grigore, Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, mākslinieks Mārtiņš Skuja, LMA rektors Kristaps Zariņš, KM pārstāvis Uldis Zariņš, Paulig Coffee Latvia valdes locekle Margarita Aļabjeva – Vaišļa, un māksliniece Egija Damberga.