Meklēt
Izvēlne

LMA DDD

LATVIJAS MĀKSLAS AKADĒMIJAS
DIZAINA DIPLOMANDU DIENAS
COPE 2009
2009. gada 02.- 23.jūlijs

No 2009. gada 2. - 23. jūlijam Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas Funkcionālā dizaina, Videskslas un Metāla dizaina apakšnozares diplomandi aicina uz kopēju COPI drosmīgos uzņēmējus, industriju un dažādu nozaru pārstāvjus.

Ikgadējās DIZAINA DIPLOMANDU DIENĀS būs diplomdarbu izstāde, kontaktbirža, semināri un studentu prezentācijas.

2009. gada 2. jūljā plkst. 11.00 LMA aulā notika dizaina vadības seminārs, kas sniedza
zināšanas un pieredzi kā dizainu savas ekonomikas un uzņēmējdarbības attīstībā izmanto Zviedrijas uzņēmumi.
2009. gada 16. jūlijā plkst.12:00 LMA aulā un 2.stāva vestibilā notiks LMA DIZAINA DIPLOMANDU UN STUDENTU PREZENTĀCIJAS, LABĀS PIEREDZES STĀSTI, kurā tiks stāstīti studentu, docētāju un uzņēmēju sadarbības piemēri. Dienas otrajā pusē tiks stāstīti VEIKSMES STĀSTI par dizaina pielietošanu Latvijas uzņēmumos un notiks DISKUSIJA „KĀ DIZAINU PIELIETO LATVIJĀ?", kā arī DIZAINA KONTAKTBIRŽA
Dalība ir bezmaksas. Pieteikšanās pa
epastu: ; tel: 22303221.

DDD ir iespēja kopīgā COPĒ iepazīties un sākt sadarbību jaunajiem Latvijas dizaineriem, radošiem uzņēmējiem un dizaina lietotājiem.
Latvijas Mākslas akadēmiju 2009. gadā absolvē 27 jaunie dizaineri, kuri vērtējumam nodod tikpat daudz svaigas dizaina ēsmas - savus diplomdarbus.
Lielais loms šajā COPĒ būs dizains un jaunas sadarbības iespējas. Savstarpējai copēšanai ir jānotiek, lai dizains, beidzot, tiktu pienācīgi pielietots.
Ir jānotic, ka dizains ir ne tikai skaista forma un funkcija lietotājam, bet arī kārtīga makšķere uzņēmējam. Pārmaiņu laiks ir īstais, kad tā potenciālu izmatot! Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas diplomdarbos pārmaiņas ir jau sākušās - dizainers nav vairs tikai jaunu produktu radītājs. Blakus materiālajam dizainam stājas nemateriālais - pakalpojumi, stratēģijas, scenāriji, māksla. Palielinās dizainera loma un atbildība, tādēļ mēs vēlamies runāt arī par sociālām, ekonomiskām un ilgtspējas problēmām.
Nāc un izvelc lielo lomu!

Izstādes darba laiks 10:00 - 17:00
Brīvdiena - svētdiena, pirmdiena

Kontaktinformācija:
Aija Freimane
LMA dizaina projektu vadītāja
T: 22303221

www.designlv.lv
www.lma.l