Meklēt
Izvēlne

LMA NOTIEK UZŅEMŠANA STARPTAUTISKAJĀ MAĢISTRA LĪMEŅA PROGRAMMĀ “PAKALPOJUMU DIZAINA STRATĒĢIJAS UN INOVĀCIJAS”

Latvijas Mākslas akadēmija pieņem studiju pieteikumus starptautiskajā maģistra līmeņa programmā “Pakalpojumu dizaina stratēģijas un inovācijas” (SDSI). Pieteikšanās termiņš ir līdz 2024. gada 23. februārim, reģistrējot kontu portāla Dreamapply vietnē https://apply.sdsi.ma.

SDSI programma ir unikāla iespēja iegūt starptautisku maģistra grādu, un tā tiek kopīgi īstenota, sadarbojoties četrām augstskolām - Latvijas Mākslas akadēmijai, Lapzemes Universitātei Somijā, Igaunijas Mākslas akadēmijai un Rīgas Ekonomikas augstskolai. Studiju process norit Latvijā, Somijā un Igaunijā, sniedzot iespēju iegūt izcilu izglītību pakalpojumu dizainā vairākās starptautiskās vidēs. Absolventi saņem 3 augstskolu – Latvijas Mākslas akadēmijas, Lapzemes Universitātes un Igaunijas Mākslas akadēmijas diplomus.

SDSI programma iekļauta prestižo Erasmus Mundus programmu katalogā un tiek īstenota ar Eiropas Komisijas līdzfinansējumu. Tādējādi programmai ir iespēja ik gadu atbalstīt 20 labākos studentus ar Erasmus Mundus ikmēneša stipendiju 1400 EUR apmērā, kā arī nodrošināt veselības apdrošināšanas polises. 

Programmā ik gadu tiek uzņemti 35 studenti no visas pasaules. Kandidātiem, kuri nav iekļuvuši stipendiātu sarakstā, ir iespēja studēt par maksu – 4000 EUR / gadā studentiem no ES un EEA valstīm vai 8000 EUR / gadā studentiem no pārējās pasaules. 

Papildus informāciju par SDSI programmu un pieteikšanos aicinām meklēt programmas mājas lapā www.sdsi.ma vai, rakstot uz e-pasta adresi 

Aicinām interesentus rūpīgi sagatavot iestājpārbaudījumus un nenokavēt pieteikšanās termiņu: 2024. gada 23. februāris https://apply.sdsi.ma.