Meklēt
Izvēlne

Logotipu konkurss par Izraēlas-Latvijas un Izraēlas-Lietuvas diplomātisko attiecību 20. gadadienu. Balvā – ceļojums uz Izraēlu

Izraēlas Valsts vēstniecība sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju aicina piedalīties konkursā, kura mērķis ir radīt Izraēlas-Latvijas un Izraēlas-Lietuvas diplomātisko attiecību 20. gadadienai veltītus logotipus.

Konkursā piedalīties var Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Balvā - ceļojums uz Izraēlu.

Logotipi ir paredzēti izvietošanai uz oficiālās sarakstes dokumentiem, ielūgumiem, plakātiem, e-pastos, e-biļetenos, vēstniecības mājaslapā u. tml.

Jāizveido divi logotipi:
Izraēlas - Latvijas diplomātisko attiecību 20. gadadienai veltīts logotips un Izraēlas - Lietuvas diplomātisko attiecību 20. gadadienai veltīts logotips. Logotipiem ir jāsatur Izraēlu un Latviju un attiecīgi Izraēlu un Lietuvu simbolizējoši motīvi, kā arī jāietver cipars 20 un attiecīgo valstu nosaukumi angļu valodā.

Abi logotipi ir jāiesniedz:
- tā, lai fināla variantā tos varētu izmantot gan ekrāna, gan drukas vajadzībām attiecīgajās krāsu sistēmās (RGB, CMYK, Pantone);
- vektoru grafikas formātos: AI/CDR, EPS;
- rastra grafikas formātos: PSD, PNG.

Logotipiem ir jābūt izveidotiem tā, lai tie būtu vienlīdz labi lasāmi gan krāsainā, gan pelēktoņu, gan melnbaltā variantā.

Darbi jāiesniedz 2012. gada 14. februārī, no plkst. 10:00 līdz 17:00, Latvijas Mākslas akadēmijas Ārlietu un izstāžu daļā Inesei Bauģei (Rīga, Kalpaka bulv. 13, 7. kab., 1.stāvs).

Pieteikuma noformējums un saturs:
- Pieteikumam jābūt izdrukātam uz A4 lapām, kā arī klāt jāpievieno CD ar logotipu JPG vai PDF formātā.
- Pieteikums ar izdrukām un CD jāiesniedz aizlīmētā aploksnē LMA Ārlietu un izstāžu daļā ar norādi „Izraēlas vēstniecības logotips" līdz konkursā izsludinātajam pieteikumu iesniegšanas termiņam.
- Aploksnē ar pieteikumu atsevišķi jāievieto aizlīmēta aploksne ar devīzes atšifrējumu un pretendenta kontaktinformāciju ( vārds, uzvārds, apakšnozare, e-pasts, telefons).
- Logotipam ir jābūt autora oriģināldarbam.
- Autoram ir jāspēj pierādīt, ka logotips nepārkāpj citas autortiesības, ja tas tiek pieprasīts.
- Katrs pretendents drīkst iesniegt vienu līdz 3 logotipa versijas.
- Konkursa dalībniekam jāspēj nodrošināt logotipa izstrādi dažādos vektoriālos izmēros un flash versijā, ja tas tiek pieprasīts no konkursa rīkotāja puses.

Konkursā iesniegtos darbus vērtēs žūrijas komisija, kurā piedalīsies Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēji un Izraēlas vēstniecības pārstāvji. Konkurss tiks vērtēts anonīmi atklātā balsojumā. Balva tiks piešķirta pēc žurijas komisijas lēmuma.

Balva
Aviobiļete turp un atpakaļ uz Izraēlu un atmaksāta naktsmītne (4 naktis), kā arī viesošanās kādā no Izraēlas mākslas/dizaina augstākās izglītības iestādēm.


Konkursa nolikumu var lejupielādēt šeit: