Meklēt
Izvēlne

Mākslinieki aicināti iesniegt darbus Muzeju nakts izstādēm Mākslinieku namā Bulduros

Pagājušo gadu Mākslinieku nams Bulduros, Muižas ielā 6, pirmo reizi iesaistījās Starptautiskajā Muzeju naktī ar izstādi-akciju „Zaļā zara kabinets”. Muzeju nakts akcijas laikā uz Zaļa zara tika uzsēdināti un nofotografēti ap 300 cilvēku. Visa gada garumā Mākslinieku namā varējām staigāt pa „Zaļā zara koridoru”, kā arī skatīt Zaļās Muzeju nakts notikumu retrospekciju. Šogad Starptautiskās Muzeja nakts tēma ir „SARKANS. DZINTARS”. Mākslinieku nams ir izstrādājis izstādes tēmu „Sarkanais stūrītis” un „Dzintara Istaba”. „Sarkanais stūrītis” paredzēts, kā mākslinieku grupas izstāde (Lielā zāle), bet „Dzintara istaba” (Mazā zāle) kā interaktīva, skatītājus iesaistoša fotoakcija, kas tiks papildināta ar nelieliem mākslas darbiem par dzintara tēmu. Fotoakcija Mākslinieku namā norisināsies tikai 17. maijā no plkst. 18.00–24.00.

Mākslinieki līdz 2014. gada 10. maija plkst. 15.00 aicināti iesniegt darbus par tēmu „SARKANAIS STŪRĪTIS” un „DZINTARA ISTABA”. „SARKANAIS STŪRĪTIS” paredzēts kā brīvu asociāciju plūsma, apcerot izstādes nosaukumu. „DZINTARA ISTABAS” darbu formāts jāietver 15x15 cm lielā laukumā un virsū esošā mākslas izpausmei saturiski vai formāli jābūt saistītai ar dzintaru.

Darbus digitāli var iesūtīt līdz 2014. gada 3. maijam. Darbus atlasīs un Muzeju nakts ekspozīciju veidos Mākslinieku nams sadarbībā ar Jūrmalas Radošo un Darošo biedrību „RADDAR”.

Muzeju nakts izstādes „SARKANAIS STŪRĪTIS” un „DZINTARA ISTABA” Mākslinieku namā turpināsies līdz pat 14. jūnijam.

Kontaktinformācija:
Agnese Bule
Mākslinieku nama vadītāja
E-pasts: agnese.bule(abols)gmail.com">
Tel.: +371 29115996, +371 67752472