Meklēt
Izvēlne

Mākslinieku grupas izstāde "Rotaļlietas"

No 2014. gada 13. līdz 25. janvārim Ogres Mākslas skolas izstāžu zālē būs aplūkojama mākslinieku grupas izstāde „Rotaļlietas”.

Nates – Asnates Blankveinas – Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra darbs „Pastkartes” – šūtas sēnes, zvēri, augi uz Nates iedomātās tēlu skatuves, teātris, kurā spēlējas Elvīras sūtītie dzejoļi pastkaršu formātā un Nates lelles, topot un pārtopot viens otrā.

Santas Matules „pilsētas kosmonautu” tērpi cilvēkiem, kam Zeme ir vēl atklājama planēta. Idejas, lietas, notikumi apģērbj un silda ar stāstiem, prieku un miegu. Baltais kā sākums, kur rodas zibšņi, sākumpunkti, tiek zīmētas trajektorijas gaismas fotoniem un... visam pārējam. „Kosmonauta rotaļlieta”, „Dzimšanas dienas Zefīrs”, „Mazdārziņa Guļa(mmm)aiss”. Tērpi tapuši Latvijas Mākslas akadēmijas Modes mākslas apakšnozarē studiju procesā.

Ilzes Aulmanes rotaļlietu portreti, izmantojot pop formas principus, ar nopietnību jokojot par bērnību, kas nekad nebeidzas, par nebeidzamo spēli ar lietām, kuras reflektē cilvēkus pašus.

Darba laiks:
Darba dienās: 10.00–19.00
Sestdienās: 10.00–18.00
Svētdienās: slēgts

OMS art gallery / Ogres Mākslas skolas izstāžu zāle
Ogre, Brīvības iela 11