Meklēt
Izvēlne

Mūsdienu mākslas galerijā atklās Latvijas Mākslas akadēmijas Keramikas apakšnozares studentu darbu izstādi

Mūsdienu mākslas galerijā no 2. jūnija līdz 1. jūlijam būs apskatāma Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Keramikas apakšnozares studentu darbu izstāde “Saskarsmes punktā”. Izstādes atklāšana un tikšanās ar jaunajiem māksliniekiem notiks 2. jūnijā pl.18:00. 

“Izstāde “Saskares punktā” ir stāsts par to, kā deviņi spilgti, atšķirīgi un aizrautīgi jaunie mākslinieki studiju uzdevumos atrod sev personiski nozīmīgu tēmu risinājumu keramikas mākslā. Autori aicina skatītāju uz ceļojumu laikā un kultūrā - sākot ar darbiem, kas iedvesmoti arheoloģiskās mākslas izpētē, realizējot autoru interpretācijas melnās svēpētās keramikas dedzinājumā, līdz mūsdienu apgleznošanas darbiem dažādās tehnikās un keramikas materiālos, iemiesojot autoru gleznieciskās fantāzijas,” stāsta izstādes dalībniece Marta Prēdele.

Izstādē piedalās: LMA Keramikas apakšnozares kursabiedri Armands Jaspers, Egija Damberga, Helvijs Matulis, Inuta Graudiņa, Jogita Kristiņa, Katrīna Šatalova, Kristīna Potapova, Linda Ķivule un Marta Prēdele.

“Šoreiz mūsu vēlme bija “ļaut vaļu” jaunajiem māksliniekiem, sniedzot viņiem iespēju darboties un veidot izstādi mūsu galerijā, mums pašiem tikmēr paliekot gaidītāju un novērotāju lomā. Ar interesi gaidām, ko mākslinieki būs sarūpējuši mūsu apmeklētājiem,” stāsta Mūsdienu mākslas galerijas vadītājs Raimonds Vindulis. 

Mūsdienu mākslas galerija atrodas Rīgas ielā 108a, Līvānos, tās apmeklējums – bez maksas. Galerijas darba laiks – no trešdienas līdz sestdienai no pl.12:00-18:00.  Mūsdienu mākslas galerijas darbības virzieni ir izstāžu darbība, neformālās un tālākizglītības joma un inovatīvu kultūras pasākumu organizēšana. Galerijas mērķis ir sekmēt dažādas mākslas izpausmes reģionā un vecināt to pieejamību vietējiem iedzīvotājiem, nodrošinot kvalitatīvu un inovatīvu kultūras pasākumu piedāvājumu.
Vairāk informācijas: www.facebook.com/musdienumaksla

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Vindule
Mūsdienu mākslas galerija
Biedrības “Galerija” valdes locekle
vindule.lasma(abols)gmail.com">