Meklēt
Izvēlne

Natālijas Maļikovas un Baibas Apsītes izstāde "Divas pasaules"

No 2013. gada 16. februāra līdz 9. martam Jūrmalas Mākslinieku namā būs skatāma Natālijas Maļikovas un Baibas Apsītes izstāde „Divas pasaules”. Visi laipni aicināti apmeklēt izstādes atklāšanu piektdien, 15. februārī, plkst. 18.30!

Gleznotājas ir Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības apakšnozares maģistra programmas studentes. Natālija Maļikova studē Figurālajā meistardarbnīcā un ir pateicīga tās vadītājiem profesoriem Kristapam Zariņam, Normundam Brasliņam un Jurim Jurjānam par zināšanām un atbalstu gleznieciskajos meklējumos. Baiba Apsīte apgūst ainavu, pēdējā laikā marīnas glezniecību Multivizuālajā meistardarbnīcā un pateicas tās vadītājiem profesoriem Aleksejam Naumovam un Kasparam Zariņam par atklātajām smalkajām profesionālajām niansēm ainavas un ūdens attēlojumā.

Konceptuāli Natālija Maļikova un Baiba Apsīte pauž vienotu ideju – vēlēšanos harmonizēt pasauli, attēlojot estētiskas figūras / ainavas, jo, viņuprāt, negāciju šai pasaulē tāpat ir daudz. Natālija skaisto izsaka cilvēka figūras līniju graciozitātē, uzsverot, ka patiesi skaists cilvēks ir personība ar labu sirdi, kas izstaro gaišas domas. Baiba, attēlojot jūru ar gaismas atspulgiem tajā, viļņu ritmu un debesu mainību, vēlas atgādināt par lielajām stihijām mums līdzās, kas dod spēku, dziedē un iepriecina.

Darba laiks:
Otrdien – piektdien: 12.00 – 19.00
Sestdien: 12.00 – 16.00
Svētdien, pirmdien: slēgts

Ieeja bezmaksas.

Jūrmalas Mākslinieku nams
Muižas iela 6, Bulduri, Jūrmala