Meklēt
Izvēlne

NOTIKS "BDO JAUNO MĀKSLINIEKU BALVAS 2021" IZSTĀDES ATKLĀŠANA UN KONKURSA UZVARĒTĀJA PAZIŅOŠANA

7. janvārī plkst. 16.00, Latvijas Mākslas akadēmijas eksperimentālajā mākslas telpā “Pilot”, notiks “BDO jauno mākslinieku balvas 2021” izstādes atklāšana un konkursa uzvarētāja paziņošana.

Izstādē būs apskatāmi septiņu konkursa “BDO jauno mākslinieku balvas 2021” finālistu darbi, kuri pretendē uz naudas balvu 2000 eiro.

Autori un darbi, kuri izvirzīti balvai:

  • Amanda Krūmiņa – “Koks. Atmiņas. Laikmetīgā marketrija. (Bērnības kadri) – Es uz kazas”
  • Brenda Linda Jansone – “Stigma zem dermas”
  • Kristīne Daukšte – “Aktuālais mīkstums pēc ķemmes bedrīšu kultūras”
  • Liāna Mihailova – “Pakāpeniski mainīgie”
  • Madara Kvēpa –“Vesels”
  • Reinis Bērziņš –“///(((!”
  • Uģis Albiņš  – “Nevilcinieties uzdot jautājumus.”

“BDO jauno mākslinieku balvu” rīko “BDO Latvia” sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju, Laikmetīgās mākslas centru “Kim?” un eksperimentālo mākslas telpu “Pilot”. Balvas mērķis ir atbalstīt jaunos māksliniekus pēc maģistra studiju beigšanas kādā no vizuālās mākslas, audio-vizuālās mediju mākslas vai dizaina nozarēm, sniedzot atzinību un finansiālu novērtējumu.

Izstāde būs apskatāma no 8. janvāra līdz 28. februārim. Darba laiks no otrdienas līdz sestdienai no plkst. 12.00 – 18.00, (svētdiena, pirmdiena brīva). Adrese: Rīgā, Riharda Vāgnera ielā 3.

Atbilstoši valdības pieņemtajiem lēmumiem ārkārtas situācijas laikā, "Pilot" telpu var apmeklēt, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Telpās jālieto mutes un deguna aizsegs. 

Par AS “BDO Latvia”

“BDO Latvia” ir vienīgais starptautiskā BDO tīkla oficiālais pārstāvis Latvijā. “BDO International” ir piektais lielākais revīzijas un finanšu pakalpojumu uzņēmumu tīkls pasaulē ar birojiem 167 valstīs.