Meklēt
Izvēlne

PARTNERU TIKŠANĀS PROJEKTA "FashionTEX" IETVAROS

No 5. līdz 8.martam Latvijas Mākslas akadēmijas Attīstības un komunikācijas daļas vadītājs Jānis Gailītis un Dizaina nodaļas Modes dizaina specialitātes docente Māra Binde piedalījās projekta “FashionTEX 2024 — Eiropas Jauno dizaineru akadēmija” partneru sanāksmē Lisabonā.

Tikšanās mērķis bija izplānot projekta aktivitātes nākamiem diviem gadiem, analizēt izstrādātās modes studentu digitālas kompetenču attīstīšanas un novērtēšanas metodoloģijas priekšrocības un trūkumus, izmantojot datorprogrammu “CLO3D for Digital Fashion Design”. Informēt projektā iesaistītos partnerus par plānotajiem pasākumiem “Riga Makerspace” (Latvijā) un “Maker House Schneeberg” (Vācijā). Vizītes laikā notika arī seminārs ar uzaicinātajiem nozares ekspertiem, lai pārrunātu jaunākās tendences digitālā modes attīstībā. Tikšanās notika Lisabonas Universitātes Arhitektūras un Dizaina fakultātes Modes katedras telpās.

"FashionTEX" projekta mērķis ir pētītīt inovatīvas tehnoloģijas digitālajā modes dizainā. Plašāk par projektu uzzini šeit.

Projektu atbalsta Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa”