Meklēt
Izvēlne

PĒTNIEKUS UN ZINĀTNIEKUS AICINA DOTIES PIEREDZES APMAIŅĀ UZ ASV

Jebkuras jomas zinātnieki, pētnieki un doktora grāda ieguvēji aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) Pētniecības programmai, kas paredz iespēju papildināt profesionālās zināšanas un pieredzi, iegūt jaunus sadarbības partnerus, strādājot izvēlētā institūtā, izpētes centrā, universitātē vai laboratorijā ASV uz laiku no trīs mēnešiem līdz pat vienam gadam.

BAFF Pētniecības programma veicina ideju un zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV, attīsta pētniecības izcilību un starptautisku sadarbību, kā arī stimulē dažādu jomu konkurētspējīgu attīstību Latvijā. Programmas laikā katram dalībniekam piešķirtais finansējums sedz visu nepieciešamo atbalstu – ceļa izdevumu segšanu, veselības apdrošināšanas izmaksas, līdzekļus ikdienas tēriņiem un atbalstu ģimenes locekļiem. Piesakoties stipendijai, būtiska ir kandidātu vēlme sekmēt starptautisku ilgtermiņa sadarbību, kā arī zinātnisks pienesums ne tikai pētniecības projektam, bet visai pārstāvētajai nozarei kopumā.

Pieteikšanās termiņš programmai ir 2023. gada 31. oktobris. Plašāks ieskats par konkursa nosacījumiem un pieteikšanās kritērijiem atrodams fonda mājaslapā: ŠEIT.