Meklēt
Izvēlne

PIESAKI SAVU BIZNESA IDEJU ESI BIZNESA INKUBATORAM LĪDZ 23. JANVĀRIM

Rīgas Ekonomikas augstskolas (SSE Riga) studentu inovāciju programma ESI uzņem jaunus dalībniekus inkubatora programmā PROTOTYPE IT! Satiec nozares ekspertus, apgūsti zināšanas un nodibini jaunus kontaktus, attīsti un noslīpē savu biznesa ideju un lai to sekmīgāk paveiktu, iegūsti 4,500 EUR finansējumu prototipa izstrādei.

ESI Inkubācijas programma PROTOTYPE IT ir paredzēta biznesa idejas pilnveidei un prototipa izveidošanai 4 mēnešu laikā. Šo mēnešu laikā mēs komandas vadīsim caur rūpīgi izplānotu mācību un praktisko darbību sesijām, lai noslēgumā ikviena komanda būtu vismaz soli tuvāk sava biznesa laišanai dzīvē!

Programma ir atvērta dažādām studentu komandām: gan agrīnā attīstības stadijā, gan jau izveidotiem jaunuzņēmumiem (līdz 3 darbības gadiem), kas meklē papildu impulsu, lai produktus pārbaudītu un ieviestu reālos tirgus apstākļos. Programmas mērķis ir atbalstīt sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu biznesa ideju izstrādi.

Piesakoties inkubatora programmai studenti saņem:

  • iespēju sadarbībā ar uzņēmējiem un nozares profesionāļiem apgūt pamatzināšanas biznesa izveidei un validācijai;
  • pieteikties 4500 EUR finansējumam pirmā prototipa izveidei;
  • izmantot biroja telpas Rīgā vai Rēzeknē komandas darbam.

Programmu kopīgi īsteno vairāki izglītības un industrijas pārstāvji – Rīgas Ekonomikas Augstskola, Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Juridiskā augstskola, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, konsultāciju uzņēmums Civitta Latvija un nozares partneri (Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, Zero Waste Latvia, Techhub Riga, Cietvielu fizikas institūts, Latvijas Universitāte, Rēzeknes Biznesa asociācija, Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija).

Pieteikšanās norit elektroniski, iesniedzot pieteikuma formu tiešsaistē. Pieteikšanās saite šeit. Pieteikšanās termiņš 23. janvāris.

Plašāka informācija par ESI studentu inovāciju programmu un pieteikšanos citiem pasākumiem:

Tīmekļa vietne
Facebook lapa
LinkedIn lapa

Programmu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un atbalsta Printify, SEB un RIMI. Projekta numurs: 1.1.1.3/21/A/008.a.