Meklēt
Izvēlne

POP-UP TIRGUS “MĀKSLAS MEDĪBAS” KALNCIEMA KVARTĀLA GALERIJĀ

No 26. novembra līdz 24. decembrim Kalnciema kvartāla galerijā norisināsies mākslas pop-up tirgus "Mākslas medības" sadarbībā ar Latvijas jaunajiem māksliniekiem. Šis pasākums noris vienu reizi gadā un apvieno vēl nebijušu radošo komandu, kura piedāvā skatītajiem jaunus un nekad iepriekš neizstādītus mākslas darbus.

Kopumā būs apskatāmi un iegādājami vairāk nekā 300 darbi - gleznas, grafikas, keramika, rotas un citas lietas. Pārstāvēti tiks Latvijas Mākslas akadēmijas studentu un absolventu darbi, pārsvarā veidoti eļļas un akrila tehnikās, kā arī dažādos izmēros - sākot no lielformāta darbiem un beidzot ar mazām gleznām. Šogad pop-up tirgū savus darbus piedāvās 35 mākslinieki: Emma Sofia, Alise Builevica, Jūlija Šilova, Reinis Liepa, Dina Ābele, Veronika Voļska, Agate Tūna, Andris Kaļiņins, Elīza Kleine-Šablinska, Arta Ozoliņa, Edgars Nikolajevs, Evija Freidenfelde, Līva Almane, Ieva Zinere, Lauris Krauze, Kristīne Greķe, Elīza Neilande, Ojūna Batbajara, Anastasija Dubovska, Elīna Titāne, Laura Pizika, Marta Griģe, Meldra Bula, Ieva Baumgarte, Gunta Lante, Eila Kalve un citi.

Aicinām doties iedvesmojošās medībās, apskatīt jaunus mākslas darbus un nomedīt kādu neatkārtojamu pērli savai sirdij, interjeram vai neaizmirstamai dāvanai. Šī ir iespēja ne vien ielūkoties Latvijas mākslā, bet arī sniegt ieguldījumu autoru radošajā attīstībā. “Mākslas medībās” pieejamo darbu klāsts tiks regulāri papildināts.

Darba laiks: Ceturtdienās, piektdienās plkst. 14.00-19.00
Brīvdienās plkst. 10.00-16.00
Norises vieta: Kalnciema kvartāla galerija, Kalnciema iela 35