Meklēt
Izvēlne

Radio NABA aicina piedalīties fotokonkursā “13x13”

Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA sākot savas 13. dzimšanas dienas svinības, kā arī atzīmējot Latvijas Radio dibināšanas svētkus, izsludina fotokonkursu par tēmu „Dzirdēt”.

Iepriekšējos gados Radio NABA organizētajā fotokonkursā centrā atradās radio un viss, kas ar to saistīts. Šī tradīcija tiek turpināta arī šogad, kad tiek izsludināts fotokonkurss, kurā ikviens aicināts radoši izpausties par tēmu “Dzirdēt”. Vizuāli parādīt to, kas piederīgs skaniskajai pasaulei, būs izaicinājums ikvienam – gan profesionāļiem, gan amatierfoto mīļiem. Fotokonkursa dalībnieki ir aicināti darbos radoši paust redzējumu saskaņā ar savu oriģinālo vēstījumu un apspēlēt kādu sev aktuālu motīvu saistībā ar noteikto tēmu. Tēma ir plaša un neaizmirsīsim – iztēlei robežu nav!

Līdz 15.11.2015. konkursantiem ir jāiesniedz viena vai divas fotogrāfijas, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. Konkursam nav vecuma ierobežojuma un tajā var piedalīties ar visdažādākajās formās un metodēs tapušajiem fotomateriāliem.

Kompetenta žūrija vērtēs darbus pēc to mākslinieciskās un tehniskās kvalitātes, idejas un atbilstības konkursa radošajai tēmai. Konkursa rezultāti tiks paziņoti novembra beigās, bet žūrijas izvēlēti darbi piedalīsies ceļojošā fotoizstādē "13x13", 3 labākie autori iegūs balvas no Radio NABA un sadarbības partneriem.

Papildu informācija un fotokonkursa nolikums: www.naba.lv. Radio NABA ir Latvijas Universitātes paspārnē veidots audiāls medijs, kas šobrīd skan kā Latvijas Radio 6. Sadzirdams radio uztvērējos FM 95,8 un internetā naba.lv. Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Paredzēts cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā.