Meklēt
Izvēlne

Rēzeknē notiek izstāde "20 gadu atspīdumi metālā"

No 2011. gada 21. decembra līdz 2012. gada 28. janvārim Latgales Kultūrvēstures muzejā (3. stāva vestibilā) skatāma Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmas jubilejas audzēkņu darbu izstāde „20 gadu atspīdumi metālā".

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas (RMDV) Metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmas pamatā ir koncepcija - radi ideju, izstrādā projektu un realizē to materiālā. Divdesmit gados labākās realizētās idejas skatāmas audzēkņu diplomdarbos - dažādi metāli un pārsteidzoši to risinājumi - modernas rotas, gaismas objekti un dekoratīvi dizaina priekšmeti.

Izstādē skatāmi divpadsmit autoru 47 mākslas darbi un atspīdumi tajos ir gan tieši, gan netieši uztverami - metāla un gaismas spēles, smaguma un viegluma sajaukšanās, aukstuma un siltuma pārklāšanās, audzēkņu uzkrāto zināšanu, individuālo skatījumu un satikšanās mirkļu atspīdumi.

Starp izstādes autoriem ir arī tagadējais RMDV Metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmas pedagogs un šīs nodaļas veidotājs Norberts Kudiņš - jubilejas izstādes iniciators, daudzu diplomdarbu vadītājs un izcils metālmākslinieks, kurš pats rada fantastiskus mākslas darbus un iedvesmo studentus radošiem eksperimentiem.

Gaismas, krāsas, emociju, meistarības un cilvēka atspīdumi - atnāc un ieraugi!

Izstāde atvērta:
O, T, C, Pie - 10:00-17:00
S - 10:00-16:00
Sv, P - slēgts

Ieejas maksa:
Skolēniem un studentiem Ls 0,20; pieaugušajiem Ls 0,40; pirmsskolas vecuma bērniem - brīva.

Latgales Kultūrvēstures muzejs
Atbrīvošanas aleja 102
Rēzekne, LV-4601
Tel.: +371 64622464
E-pasts: muzejs(abols)rezekne.lv">